• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Garsios seserys prakalbo apie savo santykius

Autorius: Eli.lt
2015-12-16 12:38:00

Garsios seserys prakalbo apie savo santykius
Lietuvoje puikiai pažįstamos seserys Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova, Katažina Zvonkuvienė ir jos sesuo Alicija, Beata Nicholson ir Odeta Bložienė prakalbo apie pykčius, pasidalino vaikystės prisiminimais ir patikino, kad net ir suaugusias, karjeros aukštumų pasiekusias, savo šeimas sukūrusias ir jau vaikų susilaukusias seseris jungia ypatingas ryšys.

Ne kartą esame girdėję posakių pašiepiančių giminaičių santykius: „Gyvenkit kaip broliai, muškitės kaip sesės“ arba „Tolimi giminės – didelė meilė, artimi giminės – dideli barniai“. Iš tiesų, kartais broliška ir seseriška meilė gali greitai pavirsti aršiu konfliktu. Taip nutiko ir dainininkai Natalijai Bunkei bei jos seseriai Kristinai Ivanovai, kurių pykčiai ir nekalbėjimas tęsėsi ištisus metus.Dešimtmetį abi seserys sėkmingai dainavo popgrupėje YVA. Trintis atsirado tuomet, kai prie grupės prisijungė ketvirtoji narė, Anapilin iškeliavusio Vytauto Šapranausko širdies draugė Ieva Stasiulevičiūtė. Tačiau konfliktas apogėjų pasiekė, kai Natalija Bunkė laukėsi savo pirmagimio ir neribotam laikotarpiui paliko grupę koncertuoti trise. Kristina sesers sprendimu nebuvo patenkinta, juolab, kad grupėje nebedainuojančiai Natalijai vis tiek teko dalis uždirbtų pinigų.

„Ypač sunku buvo tėvams. Dukros, kurios daugiau nei dešimtmetį gyveno, koncertavo ir laiką leido kartu, staiga nebegali viena kitos matyti ir kalbėti“, - populiarioje LNK televizijos gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ atviravo Natalija.

Katažinos Zvonkuvienės ir jos sesers Alicijos istorija visai kitokia - jos niekuomet nebuvo susipykusios. Atvirkščiai, Alicija augino ir lepino savo jaunėlę seserį. Tiesa, Alicija prisipažįsta, kad niekuomet netikėjo sesers sėkme ir noru tapti garsia dainininke. „Kaip gali tikėti, kai ji buvo tiesiog žmogus iš kaimo, man atrodė, kad reikia pažinčių. Tokie žmonės kaip Merūnas Vitulskis ar Donatas Montvydas yra nepasiekiami. O štai - dabar net aš su jais sveikinuosi“, - juokėsi Alicija.Katažinos sesuo išdavė, kad dabar puikiai bendrauja ir su sesers kolege bei Deivydo Zvonkaus buvusia žmona Natalija Bunke. Nors iš pradžių ji manė, kad Natalija yra arogantiška ir šalta. Paklausta, kaip ji reagavo į Katažinos ir Deivydo sužadėtuves, Alicija sako, kad buvo rami. Tiesa, Deivydo praeityje buvo momentų, kurie galėjo pakišti koją jo ir Katažinos santuokai. „Reikia džiaugtis, kad Deivydas su buvusia žmona Natalija nebuvo susituokę bažnyčioje, nes kitu atveju nemanau, jog Katažina būtų už jo tekėjusi. Mūsų šeima labai katalikiška, jai būtų tekę susipykti su tėvais“, - tikino Katažinos sesuo Alicija.

Seserys Beata Nicholson ir Odeta Bložienė net ir ištekėjusios bei susilaukusios vaikų viena be kitos ilgai išbūti negali. Jos kartu keliauja, kartu dirba, kartu gamina ir kartu apsipirkinėja. Bankininke tapusi Odeta buvo tas žmogus, kuris surengė pirmą kartą į Lietuvą atkeliavusiam sesers vyrui Tomui Nicholsonui tikrą lietuvišką išbandymą.„Pirmas dalykas, kurį mes jam padarėm, tai išmetėm tą anglą iš lėktuvo su parašiutu, bet jis nepabūgo. Nei lėktuvas, nei parašiutas nebuvo pirmos jaunystės“, - juokiasi Beatos sesuo Odeta.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus