• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Garsių Lietuvos moterų šunys įsiamžino linksmoje fotosesijoje (foto)

Autorius: Eli.lt
2015-05-15 10:00:00

Garsių Lietuvos moterų šunys įsiamžino linksmoje fotosesijoje (foto)
Fotosesijos nuotraukų autorė Deimantė Rudžinskaitė
Pagrindinėje nuotraukoje: Beatos Nicholson augintinis BonBon

Sakoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas, o garsios Lietuvos moterys tuo nė neabeoja - Beata Nicholson, Renata Mikailionytė, Saulė Rinkevičiūtė, Eglė Skrolytė, Aušra Štukytė, Daiva Tamošiūnaitė, Gražina Baikštytė ir Neringa Skrudupaitė augina mielus šunelius, kurie buvo įamžinti nuotaikingoje fotosesijoje.

Aušra Štukytė


Gražina Baikštytė su augintine Picola

Tokiu būdu žinomos moterys prisidėjo prie socialinės kampanijos „Gyvūnų kaspino mėnuo“, kuri skirta paremti kaniterapijos seansus Vilniaus SOS vaikų kaime.
„Mars Lietuva“ korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims Mindaugas Rupšys pasakoja, kaip kilo fotosesijos idėja: „Dauguma šunų augintojų žino, jog pamatę savo šeimininką, eidami pasivaikščioti arba valgydami augintiniai yra itin laimingi, todėl nuotraukose šunys užfiksuoti smaguriaujantys. Fotosesija spinduliuoja gera nuotaika, tad tikimės, jog tai paskatins žmones dalintis nuoširdžiu gyvūnų teikiamu džiaugsmu ir su SOS kaimo vaikais bei prisidėti prie kaniterapijos seansų. Parodos lankytojai galės įsitikinti – išvydus nuotraukas šypsena veide atsiranda savaime.“

Žymių žmonių augintinius fotografavusi Deimantė Rudžinskaitė patikino, kad parodos lankytojai net ir iš nuotraukų pajus šių keturkojų skleidžiamas teigiamas emocijas: „Visi fotosesijoje dalyvavę šuniukai labai saviti, su skirtingu charakteriu, bet su visais sugebėjome susidraugauti. Fotosesijos metu tiek šeimininkai, tiek aš negalėjome sulaikyti šypsenos, nes šunys iš tiesių turi magišką poveikį žmonėms. Tai atsispindi ir nuotraukose, tad tikiu, kad gera nuotaika užkrėsime ir parodos lankytojus.“


Eglės Skrolytės augintinis Dantė


Daivos Tamošiūnaitės augintinis Cezaris


Gražinos Baikštytės augintinė Picola


Aušros Štukytės augintinė Eureka


Saulės Rinkevičiūtės augintinė Ultra


Renatos Mikailionytės augintinė Fany


Neringos Skrudupaitės augintinė Afela


Saulės Rinkevičiūtės augintinė Impreza


„Mars Lietuva“ inicijuota kampanija „Gyvūnų kaspino mėnuo“ vyksta trečią kartą, jos dėka Vilniaus SOS vaikų kaimo gyventojai trečius metus dalyvauja kaniterapijos seansuose su sertifikuotais šunimis. Kaniterapijos seansai padeda vaikams ugdyti bendruosius socialinius įgūdžius, pamiršti patirtą stresą ir gerai jaustis.

Šunų nuotraukų paroda prekybos centre „Panorama“ veiks nuo gegužės 11 d. iki gegužės 24 d.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus