• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kas yra Norvegijos „Billas Gatesas“?
Autorius: TV3
2012-05-18 14:12:00

Kaip gyvena turtingiausi pasaulio žmonės? Kaip jie susikrovė turtus ir kur atrado sėkmės formulę, kuri juos padarė „laimės kūdikiais“? Ko gero, kaip tik apie tai susimąstome išgirdę sėkmės istorijas, kurių herojai – kadaise nieko neturėję, vedini tik svajonių , įkopia į verslo Olimpą ir įrašo savo pavardes į istoriją. Dažniausiai noras patenkinti smalsumą ir bent akies krašteliu žvilgtelėti į milijardierių gyvenimą taip ir lieka svajone, tačiau jau šį pirmadienį, gegužės 21-ąją, TV 3 gyvenimo būdo laida „Gyvenimas yra gražus“ savo žiūrovus pakvies „pasimatuoti“ turtingiausio Skandinavijos žmogaus gyvenimą.


Peteris Stordalenas – vienas ekstravagantiškiausių pasaulio milijardierių, iš paauglio braškių pardavėjo sugebėj o tapti garsiu viešbučių imperijos magnatu. Anot verslo elito žurnalo „Forbes“, asmeninis 51-erių norvego kapitalas siekia penkis milijardus litų, jis valdo beveik 200 viešbučių ir turi 10 tūkst. darbuotojų. Jo draugų sąraše – Ri chardas Bransonas ir Arnoldas Schwarzeneggeris, kuriam turtuolis pernai nepagailėjo pusantro milijono litų už tai, kad šis dalyvautų jo globojamoje „žaliųjų“ konferencijoje.


Nors Norvegijos Billu Gatesu vadinamas verslininkas itin saugo savo privatumą, jis pirmąsyk nutarė praverti savo asmeninio gyvenimo ir dvaro, įkurto vienoje salų prie Oslo, duris. „Peterio šeimos namai – tikras modernaus meno muziejus, su milijoninės vertės eksponatais“, – pirmadienį 20.30 val. TV3 eteryje įspūdžiais dalinsis „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjas Edvardas Žičkus, praėjusią savaitę svečiavęsis pas P. Stordaleną Norvegijoje.


Įtakingos korporacijos „Nordic Choice Hotel“ prezidentas pirmąsyk įsileido žurnalistus į asmeninę savo erdvę. Tik TV 3 žiūrovai turės unikalią galimybę išvysti, kaip atrodo pirmasis pasaulyje „Ferrari“ automobilis, varomas biologini ais degalais. Kaip tik tokį „žaisliuką“ savo garaže laiko Peteris. Laidos kūrėjai kvies pasižvalgyti ir po ekstravagantiškus norvego viešbučius, įrengtus net istorinėse geležinkelio stotyse.


Milijardierius žurnalistams iš Lietuvos patikėjo ir garsiųjų savo vestuvių Maroke vaizdus. 2010-aisiais jos buvo pripažintos brangiausiomis kada nors vykusiomis Skandinavijoje. Puota pranoko net Švedijos pri ncesės tuoktuves!

 

Kaip uždirbti milijardą ir kaip krizę paversti sėkmingo verslo startu, „Gyvenimas yra gražus“ atskleis išskirtiniame reportaže jau šį pirmadienį 20.30 val. tik per TV3.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus