• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Katažina Zvonkuvienė: „Vos nepraradau vieno, o gal ir abiejų savo vaikų“

Autorius: Eli.lt
2017-02-09 11:00:00

Katažina Zvonkuvienė: „Vos nepraradau vieno, o gal ir abiejų savo vaikų“
Katažinos Zvonkuvienės gyvenimas šiandien tiesiog tobulas - darni šeima, mylintis vyras, palaikantys draugai, sėkminga karjera ir du sveiki vaikučiai. Moteris atvira - kelias į laimę nebuvo lengvas, o, atrodytų, ramus nėštumas atseikėjo baimės. Atlikėjai grėsė persileidimas, ji su ašaromis prisimena, kad galėjo prarasti vieną ar net abu vaikučius.

„Lekiu į ligoninę visu greičiu, ir galvoju: aš viską gyvenime atiduosiu, Dieve, viską atiduosiu. Atimk iš manęs mano sveikatą, populiarumą, mano karjerą, koncertus, gerbūvį, uždirbtus pinigėlius. Viską iš manęs atimk, tik neatimk iš manęs mano vaikų...“, - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sunkiai tvardydama ašaras pasakojo dainininkė Katažina Zvonkuvienė.

Interviu metu vos prieš du mėnesius dvynių mama tapusiai dainininkei 36-erių Katažinai Zvonkuvienei ne kartą trūkčiojo balsas, o akyse pasirodė ašaros... Po ilgo laukimo mama pagaliau tapusi moteris neslėpė ir pirmame atvirame interviu po dvynių gimimo papasakojo ne tik apie džiaugsmą, užplūdusį gimus vaikams, tačiau ir tai, ką teko išgyventi dar jų laukiantis. „Vos nepraradau vieno, o gal ir abiejų savo vaikų“, - papasakojo Katažina.Dešimtą nėštumo savaitę po įtempto koncertų grafiko dainininkei naktį teko skubiai vykti į ligoninę pajutus skausmus. „Man grėsė persileidimas. Galėjau netekti vieno arba net abiejų savo vaikų....“, - su ašaromis akyse šiandien pasakoja dainininkė.

Pasak moters, visiems tik atrodo, kad jos nėštumas buvo lengvas. „Jis buvo gražus, bet tam, kad jis būtų toks pilnavertis, man pačiai teko pasistengti ir, ačiū Dievui, pakako proto pasisaugoti...“, - pasakojo Katažina, šiandien sūpuojanti dvynius Korneliją ir Donatą.

Vaikams vardus išrinko 39-erių kompozitorius Deivydas. Kaip pats juokauja, devynių mėnesių tam buvo pakankama, o ir vardų prieš gimstant vaikams iš ilgo sąrašo liko vos keturi. Donatu sūnų Deivydas pavadino savo tėčio garbei, o Kornelijos vardas dukrytei tiesiog patiko abiems. Be to, Katažina ir Deivydas norėjo, kad jų vaikų vardai prasidėtų tomis pačiomis raidėmis, kaip ir jų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus