• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisčiausi garsenybių reikalavimai

Autorius: Eli.lt
2014-07-08 14:00:00

Renginių bei koncertų organizatoriai visuomet gauna garsenybių reikalavimų sąrašus, kuriuose yra tiksliai nurodyti scenos įrangos ir garso reikalavimai, apsaugos kiekis, sveikatos poreikiai, tačiau nemaža dalis garsenybių pageidavimų tikrai glumina!Mariah Carey. Koncertų organizatoriai puikiai žino, kad Mariah Carey yra tikra diva, kuri reikalauja keletos dėžių „Cristal“ šampano bei lankstomų, spalvotų šiaudelių; dviejų oro drėkintuvų; vitaminizuoto vandens (atlikėja jo negeria, tačiau jame maudo savo šunis); visi baldai privalo būti juodi, tamsiai pilki, kremo ar tamsiai rausvos spalvos, neraštuoti. Kiesčiausias šios atlikėjos prašymas buvo 20 baltų kačiukų ir 100 baltų balandžių - jų reikėjo pasirodymui.

Jennifer Lopez. Atlikėja dažnai pasakoja apie savo skurdžią vaikystę, tačiau dabar ji mėgaujasi nuostabia prabanga. Ji reikalauja, kad visų gyvenamųjų bei persirengimo patalpų temperatūra visuomet būtų 25.5°C; dviejų oro drėkintuvų; dviejų ventiliatorių; kambario temperatūros „Evian“ vandens; atlikėjai draudžiama tiekti pomidorų, obuolių ir vynuogių sultis; visos patalpos privalo būti dažytos baltai, jose turi stovėti tik balti baldai bei būti šviežiai skintų baltų gėlių.

Marilyn Manson. Skandalingasis rokeris paprastai prašo „Haribo“ guminukų ir absento, tačiau pareikalavęs plikos ir bedantės kekšės jis tikrai šokiravo koncerto organizatorius.

Justin Timberlake. Gražuolis dainininkas paniškai bijo mikrobų, tad reikalauja, kad visos rankenos, lifto mygtukai būtų dezinfekuojami kas dvi valandas.

Barbra Streisand.
Legendinės atlikėjos reikalavimai visad stebindavo: rožių žiedlapiais pripildytas klozetas; specialusis policijos būrys prieš koncertą turi patikrinti kiekvieną scenos kertelę; apšvietimas turi būti sukurtas tik toršerais; prie kiekvienų durų turi būti metalo detektoriai.

Justis Bieber.
Tarp gan įprastų vaisių padėklų bei žolelių arbatų jaunimo dievaitis pageidauja gauti ir didelį įpakavimą naujų, baltų, trumpų kojinių bei dėžę baltų, skirtingų dydžių marškinėlių.

Lady Gaga. Ši atlikėja savo išsišokimams panaudoja net ir reikalavimų sąrašą, ji prašo: 28 šalto ir 28 kambario temperatūros vandens buteliukų; raudono ir baltojo vyno; viskio; juodu ir sidabriniu audiniu išmuštų kambarių; manekeno su rausva bikini zonos šukuosena; atskiro kambario savo sceniniams drabužiams.  

Britney Spears. Su svoriu nuolat kovojanti atlikėja leidžia sau atsipalaiduoti po alinančių koncertų - moteris pageidauja žuvies tešloje ir keptų bulvyčių bei mėsos paplotėlių iš „McDonald's“. Atlikėja taip pat prašo įrėmintos princesės Dianos nuotraukos, o persirengimo kambaryje suskambus telefonui koncerto atlikėjai privalo susimokėti 5000$ baudą.

Kanye West. Prabangą dievinanatis vyras reikalauja, kad „Versace“ rankšluosčiai į viešbučius bei persirengimo kambarius būtų importuoti tiesiai iš Italijos. Atlikėjas taip pat pageidauja, kad visi vairuotojai dėvėtų tik natūralių audinių drabužius, pageidautina iš medvilnės.

Moby. Sveiką gyvenseną propaguojntis atlikėjas draudžia rūkyti visiems netoliese esantiems. Kartą jis ten trenkė netoliese rūkiusiam scenos darbuotojui!

Cher. Ypatingo balso ir dar įspūdingesnių kostiumų savininkė reikalauja atskiro kambario, skirto tik jos perukams. Cher taip pat prašo, kad visi puodeliai iš kurių ji geria būtų juodi.  

David Hasselhoff. Puikiu humoro jausmu pasižyminčio aktoriaus reikalavimai visad itin žemiški, tačiau sužinojęs apie kitų garsenybių įnorius vyriškis paprašė antrojo savęs. Ir gavo! Jo viešbučio kambaryje laukė kartoninis, originalaus ūgio maketas.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus