• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

K.Farelo bėda - jis per greit įsimyli

Autorius: Rolanda STRUMILIENĖ, respublika.lt
2009-07-20 16:00:00

Lėbautojas, ištvirkėlis, padauža. Alkoholikas ir nepagydomas mergišius. Tačiau jis tikras gražuolis, atsakingas tėvas, gabus aktorius ir mylintis sūnus. Koks iš tikrųjų yra Kolinas Farelas (Collin Farrell)?

Mergišius

“Ilgos kojos ir dailus užpakaliukas. Krūtys? Nesikraustau iš proto dėl didelių. Dažniausiai didelės - pilnos silikono. O tada dailus biustas tampa kietas kaip akmuo. Brrr... Nėra nieko bjauresnio”.

Kolinas mielai kalba apie savo žavėjimąsi moterimis. Teigia, kad yra didžiausias jų gerbėjas. Tačiau jo komentarai retai peržengia grožio ir seksualumo temas. Jis - didžiausias feminisčių priešas, nes moterų nelaiko rimtomis pašnekovėmis. Su jomis tiesiog smagu pramogauti.

“Atsitiktinis seksas? Nėra nieko puikesnio. Seksas yra nuostabiausias dalykas, kokį žmogui tenka patirti. Kada, jei ne dabar, turėčiau džiaugtis gyvenimu”, - klausia aktorius.

Kolinas piktinasi, kai kokia karingai nusiteikusi žurnalistė ima priekaištauti, kad jis - bejausmis. “Aš šaltas ir abejingas? Tai nesąmonė. Mano bėda ne tai, kad aš neįsimyliu, bet tai, kad per greitai įsimyliu. Ir per dažnai. Kone visą laiką esu įsimylėjęs”.

Kolinas jau buvo vedęs. Aktorę Ameliją Vorner (Amelia Warner). Prieš aštuonerius metus. Santuoka truko keturis mėnesius. “Tai įvyko per greitai, buvau per jaunas”, - dabar apie tai kalba aktorius. Ir turbūt jis teisus. Tačiau keisčiausia, kad jis visai nesididžiuoja pleibojaus reputacija. “Ar merginos prie manęs limpa todėl, kad esu gražus? Turbūt ne. Ar todėl, kad esu nepakartojamas meilužis? Norėčiau, kad taip būtų, bet sunku patikėti. Jos prie manęs limpa, nes esu aktorius. Jos mane matė kine, o permiegoti su garsenybe visada laikoma “gero tono ženklu”.

Alkoholikas

“Esu airis ir didžiuojuosi tuo”, - sako K.Farelas. Jis mėgsta alines ir visa, kas su jomis susiję. Jis mėgsta alų. Ir dar viskį. Taip pat stiprias cigaretes. Nesveika? Žinoma! Bet... Gal todėl Kolinas teigia niekada nepamėgsiantis Los Andželo. “Ten net užsirūkyti gatvėje negalima, nes tuojau kas nors pareikš, kad nuodiji orą”, - atkerta jis.

K.Farelas aiškina, kad potraukis alkoholiui glūdi kiekviename tikrame airyje. Dėl šio potraukio jam jau teko gydytis. Prieš dvejus metus jis kreipėsi į priklausomybės ligų kliniką. Jis dar buvo įnikęs vartoti nuskausminamuosius, kuriuos rijo saujomis, skųsdamasis nugaros skausmais. Sklinda kalbos, kad “Majamio policijos” režisierius Maiklas Manas (Michael Mann) privertė jį gydytis po to, kai filmuojant “Aleksandrą Makedonietį” aktorius nusiaubė pusę viešbučio, kuriame gyveno filmavimo grupė.

Jis išgąsdino ir savo filmo part-nerę Andželiną Džoli (Angelina Jolie), nuogas slampinėdamas prie jos kambario durų. Manas baiminosi, kad Farelas gali nesusidoroti su fiziškai alinančiu vaidmeniu. Šiaip ar taip, jam viskas pavyko. Jis vis dar mėgsta alų, tačiau dabar jau neūžauja per naktis. Tikina, kad taip pasikeitė dėl sūnaus.

Tėvas

Ryšys su modeliu Kim Bordneiv (Kim Bordenave) neatlaikė laiko išbandymo, tačiau pora susilaukė sūnaus Džeimso (James), kuriam dabar penkeri. Dėl jo Kolinas galiausiai “susidraugavo” su Amerika. Daugelį metų ši šalis jam siejosi tik su darbu. Nenorėjo čia pirkti namų, įleisti šaknų. Gyvendavo viešbučiuose, o jo vieninteliai tikrieji namai buvo Airijoje.

Dabar viskas kitaip. Kolinas nusipirko namą Los Andžele ir praleidžia čia didelę metų dalį. Tačiau ne vienas - su sūnumi. Vaikas serga reta genetine liga - Angelmano sindromu. Jo vystymasis kiek sutrikęs, blogai kalba, sutrikusi judesių koordinacija. Tik prieš metus sūnus išmoko vaikščioti. Kolinas prisipažino net apsiverkęs, kai išvydo sūnų žengiant pirmuosius žingsnius.

Taip, tas kietuolis, kurio pagrindinis “pomėgis” yra muštynės ir moterų viliojimas, nebijo prisipažinti turįs silpnybių. “Esu labai jautrus žmogus”, - teigia aktorius.

Sūnus

Tik viena moteris iki šiol galėjo mėgautis Kolino ištikimybe. Tai jo mama Rita. K.Farelas nuoširdžiai prisipažįsta: “Taip, esu mamytės sūnelis. Ir žinote ką? Visai to nesigėdiju. Mama yra vienintelė priežastis, dėl kurios verta uždirbti didelius pinigus. Kai ji atvyksta pas mane į Los Andželą, moku už jos apsilankymus SPA centruose, už masažus ir kitas procedūras geriausiuose visoje šalyje centruose. Jai tai patinka! O labiausiai jai turbūt patinka tai, kad ten sutinka moteris, kurias atpažįsta iš reklamų ar matytų filmų. Ji laiminga, o aš jaučiu, kad pinigus uždirbu ne veltui”.

Kolinas dėkingas mamai, kad tik ji visada juo tikėjo. O lengva nebuvo. Jį išmesdavo iš visų mokyklų. Jis niekada nebuvo stropus mokinys, visada veldavosi į muštynes, konfliktuodavo su mokytojais. “Ji nuostabi. Mano, kad gyvenimas yra beprasmis, kai darai tai, kas tau neteikia džiaugsmo. Ji visada palaikydavo mane. Stebitės, kad taip ją myliu?” - klausia Kolinas.

Būtent su mama jis dažniausiai eina į filmų premjeras, jai patiki savo paslaptis. Būtent ji stovėjo prie gimdyklos durų, kai gimė jo sūnus. Kolinas tada filmavosi. Atvirai kalbant, gimdymas jam kėlė siaubą.

Kolino tėvas, futbolininkas, norėjo, kad sūnus sektų jo pėdomis. Tačiau Kolino domėjimasis futbolu baigėsi tada, kai jis pradėjo rūkyti ir domėtis merginomis. “Supratau, kad man per daug patinka linksmybės, todėl negalėčiau būti geras sportininkas. Dėl to tarp mūsų su tėvu visada vyko tylus karas. Jis nurimo tik tada, kai pirmą kartą pamatė, kiek uždirbu”.

Aktorius

K.Farelas kažkada dalyvavo perklausoje, nes norėjo patekti į grupę “Boyzone”. Nepateko, nes savo charizma iškart užtemdė kitus vaikinus. Už tai dabar galime gėrėtis juo kine. Jis nepaprastai gabus ir (nors taip neatrodo) - labai darbštus. Savo vaidmenį repetuoja nuo pat ryto grimo kambaryje, paskui popiet ir vakare. Prasidėjus filmavimui, jis pasineria į darbą ir pamiršta draugus. Išimtį daro tik kolegėms iš filmavimo aikštelės...

Šiandien Kolinas pats negali patikėti, kad būdamas toks jaunas jis jau turėjo galimybę dirbti kartu su žmonėmis, kuriais žavėjosi nuo vaikystės: vaidino kartu su Alu Pačinu (Al Pacino), Briusu Vilisu (Bruce Willis), Tomu Kruzu (Tom Cruise). Ir nors kritikai jį kaip reikia sutaršė, džiaugiasi Aleksandro vaidmeniu to paties pavadinimo filme, kurį režisavo Oliveris Stounas (Oliver Stone). Sukant šį filmą susipažino su Andželina Džoli. Farelo talentą įvertino ir Vudis Alenas (Woody Allen), patikėjęs jam vaidmenį filme “Kasandros prakeiksmas”. “Mūsų pokalbis truko lygiai 47 sekundes. Labai nusiminiau. Tačiau vėliau man paskambino agentas ir pasakė, kad tai labai ilgai, ir kad Alenas buvo manimi sužavėtas”, - pamena aktorius.

Kolinas nebijo darbo. Šiais metais jo darbo kalendoriuje įrašyti penki filmai. Ateinantiems jau numatyti du. “Oskaras” - tai tik laiko klausimas”, - pranašauja kino žinovai.

Vyras?

Paskui Koliną sunku suspėti, sunku jį sustabdyti. “Jau daugelį metų mane kamuoja nemiga. Mano ligšiolinis gyvenimas - tai pastangos ramiai užmigti. Todėl vakare manyje pabunda žvėris. Žinau, kad jei kaip reikia nepavargsiu, nebus vilčių užmigti. Todėl taip mėgstu naktines linksmybes”.

Paklaustas, ar kada norėtų nurimti, sukurti šeimą ir susilaukti daugiau vaikų, atsako nuoširdžiai kaip paauglys: “Aišku, kad taip. Kai tikrai įsimylėsiu, turėsiu tiek vaikų, kiek galės pagimdyti mano mylimoji”. O apie šį vaidmenį svajoja tūkstančiai moterų. Na ir kas, kad jis didžiausias šou verslo neklaužada. Moterims tokie patinka. Kiekviena galvoja, kad ją sutikęs jis pasikeis.
 
Parengta pagal dienraštį "Respublika"
vz24.lt
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus