• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kiekvienam sava keistenybė

Autorius: Vakaro žinios
2009-05-04 00:00:00

Ne vienas iš mūsų dažnai susimąstome, kuo Holivudo, sporto žvaigždės, paauglių dievukai tokie ypatingi, kad juos garbina milijonai žmonių visame pasaulyje. Žinoma, talentas yra daug. Tačiau jie tokie patys kaip mes - su savomis keistenybėmis ir prietarais. Gal tai ir yra jų sėkmės paslaptis?

Dvasios įkvepia darbui

Aktorius ir prodiuseris Dane'as Cookas teismo sprendimu buvo iškeldintas iš namų Vakarų Holivude kaip nesumokėjęs komunalinių mokesčių. Protestuodamas jis pateikė apeliaciją su pačiais keisčiausiais per visą teismo istoriją argumentais.

D.Cookas kategoriškai įrodinėja privaląs gyventi būtent šiame name, nes čia įsikūrusios velionio Johno Belushio bei kol kas sveiko ir gyvo Steve'o Martino dvasios. Girdi, šie paranormalūs reiškiniai įkvepia jį darbui!

"Belushis ir Martinas kadaise gyveno šiame name, taigi Dane'o pareiškimai nėra iš piršto laužti. D.Cookas tvirtina: iškeldintas iš vilos jis patirs moralinę ir emocinę žalą, žlugs jo karjera. "Esu įsitikinęs: čia prieš mane gyvenusių dviejų komikų dvasios labai stipriai mane veikia, įkvepia darbui."

Beje, šmėklos padeda ir kitam Holivudo aktoriui: Billis Bobas Torntonas ne tik filmuojasi kine, bet ir leidžia muzikos albumus, aktyviai padedamas dvasių. Pasirodo, neseniai Beverli Hilse įsigytas namas anksčiau priklausė roko muzikantui Slashui, buvusiam demoniškosios grupės "Guns N'Roses" dalyviui. O ten, kur įsisuka demonai, be antgamtinių jėgų neapsieinama.

Keanas Reevesas tiki ateiviais iš kosmoso

Meksikoje vykusioje spaudos konferencijoje pristatydamas savo naują filmą "Diena, kai Žemė sustojo", Keanas papasakojo daug įdomių dalykų. Pavyzdžiui, pareiškė tikįs ateiviais ir manąs, jog tikra beprotybė manyti, kad mes - vienintelės gyvos būtybės Visatoje.

"Esu sutikęs žmonių, mačiusių NSO, tiesa, nepažįstu nė vieno, kurį ateiviai būtų pagrobę, - pareiškė aktorius. - Na argi gali nebūti gyvybės kitose planetose? Juk Visata tokia neaprėpiama. Manau, daugelis nepatikės nežemiškomis civilizacijomis, kol neišvys jų savo akimis ar kol ateiviai nenusileis Niujorko centriniame parke, kaip kad padarė mano herojus. Mintis, jog niekur kitur, išskyrus Žemę, nėra gyvybės, man atrodo absurdiška."

Mattas Dillonas nusprendė apsidrausti


Įtikėjęs fengšui - senovės kinų praktika, padedančia siekti harmonijos su aplinka, aktorius ėmė tikėti ir daugeliu kitų dalykų. Pavyzdžiui, persikėlęs į naują namą aktorius pasikvietė fengšui specialistą, kad šis apžiūrėtų patalpas ir įvertintų, kaip sustatyti baldai. Specialistas pareiškė, kad Dillono miegamasis skleidžia labai blogas vibracijas, tad jo sėkla gali sugesti, o tuomet žmona pagimdys jam "šėtono kūdikį"!

Sukrėstas Mattas įsakė pertvarkyti kambarį, o po lova pakišo 70 kg metalo luitą. Kaip žinoma, metalas neutralizuoja blogą energiją.

Heatho Ledgerio bute baisu gyventi

Niujorke esantys apartamentai, kur prieš metus mirė Heathas Ledgeris, išbraukti iš nuomojamų sąrašų, nes niekas jais nesidomi.

Šeimininkai nusprendė išnuomoti butą praėjus vos dviem savaitėms po aktoriaus mirties. Pirminė lofto su trim miegamaisiais nuomos kaina buvo 26 tūkst. dol., tačiau iki šiol neatsirado norinčiųjų įsikelti į šį nelaimingą butą - ir dėl jo brangumo, ir dėl to, kas jame įvyko. Kalbama, kad naktimis po kambarius slankioja Ledgerio šmėkla, ir potencialius nuomininkus ši žinia baugina.

Bradas Pittas susidomėjo spiritizmu

44-erių aktorius susidomėjo kontaktais su dvasiomis nugrimzdus į gilų transą. Jo naujasis pomėgis išryškėjo pamačius per televiziją dokumentinį filmą apie spiritizmą. Dabar jis pats nori panirti į transą, kad pabendrautų su dvasiomis ir išgirstų iš jų patarimą, kaip toliau gyventi. Angelina Jolie visada stengiasi palaikyti vyrą, bet tik ne šiuo klausimu. Pasak Holivudo šaltinių, ji būgštauja, kad tai netaptų įkyria Brado idėja.

Tuo tarpu jis pats ieško atitinkamo scenarijaus, kad kūryboje galėtų atskleisti savo pomėgį, o neseniai spaudos konferencijoje Naujajame Orleane pareiškė žurnalistams, jog niekur kitur negalėtų patirti to, ką patiria šiame mieste. "Naujajame Orleane gausu magijos ir ritmų, tarsi čia vyktų kas nors mistiška."

Brazilijos aistruoliai prieš Ronaldą griebėsi vudu

Rio de Žaneiro "Flamengo" klubo sirgaliai įsiuto sužinoję, kad su šiuo klubu treniravęsis Ronaldas pasirašė kontraktą su "Corrintians" iš San Paulo, ir nutarė atkeršyti, pasitelkdami vudu magiją.

Būrys "Flamengo" gerbėjų sudegino keletą futbolininko nuotraukų ir marškinėlių su jo atvaizdu, paskui pareiškė vietos spaudai, jog paprašė žinomos raganos prigriebti buvusį numylėtinį. Pasak jų, dabar puolėjas turėtų nusilaužti koją vienose varžybų už "Corrintians" klubą.

Robertas Pattinsonas būgštauja dėl savo gyvybės

"Gerąjį" vampyrą siaubo filme suvaidinęs aktorius neseniai prisipažino, jog perdėta gerbėjų meilė verčia jį baimintis dėl savo gyvybės. Žvaigždė bijo, kad šie gali nueiti per toli, prisiminę šiurpias istorijas apie vampyrus.

Tokios įkyrios mintys aktorių apniko dėl nuolatinių prašymų įkąsti kam nors į kaklą ir egzaltuoti moterų laiškai: "Aš nusižudysiu, jei atsisakysi su manimi susitikti!"

"Žmonės tyko manęs gatvėje ir prašo įkąsti arba nori paliesti mano plaukus. Tikrai nenorėčiau, kad kas nors įbestų man AIDS užkrėstą adatą arba, dar blogiau, sugalvotų nušauti ar perrėžti peiliu. Va toks tas mano gyvenimėlis", - guodžiasi gražuolis.

Valdingas Leonardo diCaprio žvilgsnis

Viename naktinių Niujorko klubų Leo dar kartą pademonstravo savo mistikos kupiną žvilgsnį. Aktoriui sėdint prie staliuko su savo agentu, kažkoks įkaušęs lankytojas priėjo prie jų staliuko ir ėmė plūstis. Agentas sutriko, o L.diCaprio bemat pašoko ir įrėmė akis į rėksnį.

Vakarėlio svečiai savo akimis pamatė, ką reiškia kine ne sykį žudiką suvaidinusio aktoriaus žvilgsnis. Triukšmadarys virto nekaltu avinėliu, atsiprašė ir dingo iš akių.

Parengta pagal "Vakaro žinių" priedą "Geras!"
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus