• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokia tobulų Vaidos Skaisgirės kūno linijų paslaptis?

Autorius: Eli.lt
2016-08-13 11:00:00

Kokia tobulų Vaidos Skaisgirės kūno linijų paslaptis?
Vasara daugeliui žmonių yra atostogų ir poilsio metas, o prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovei ir populiariojo TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ vedėjai Vaidai Skaisgirei – pats darbymetis. Moteris atskleidė, kad po įtemptų darbų atsipalaiduoti jai padeda įvairūs dalykai – ramus laikas namuose, geros knygos ir maisto gaminimas, tačiau labiausiai nuo visko jai atitrūkti padeda ypatingi masažai.

„Per savaitę turiu tik vieną laisvą dieną – šeštadienį. Įprastomis dienomis dirbu savo darbus „Videometroje“ bei savo kompanijoje „All Screens“ Kaune. Na, o sekmadieniais lekiu į „Karpynę“, kur manęs laukia tiesioginis „2 barų“ eteris“, – pasakoja projektų sūkuryje įsisukusi V. Skaisgirė.Artėjant naujiems televizijų sezonams, šiuo metu moteris dirba su keliais projektais vienu metu – vienus prodiusuoja pati, kitus viešina, trečius veda, tačiau Vaida tikina, jog visko imasi su dideliu noru: „Kol esu jauna, gyvenimą norisi ragauti godžiai, tad visų iššūkių ir darbų imuosi su užsidegimu ir noru“.

Tačiau kaip nepervargti, kai ritmas toks beprotiškai didelis? V. Skaisgirė džiaugiasi, jog ją supa rūpestingi žmonės, kurie kartais jai primena apie galimybę sustoti ir pailsėti. „Mano artimiausia aplinka žino, jog negaliu gyventi be saldumynų ir masažų. Mano mylimi kolegos kauniečiai nusprendė, jog man jau tikrai metas atsipūsti, tad įteikė SPA paslaugų čekį iš geradovana.lt. Viename jaukiame SPA centre Kaune pasimėgavau tobulu masažu“, – pasakoja moteris.TV laidų vedėja atskleidžia, kad dėl didelio užimtumo ji vis neatranda laiko sportui. O gal būtent masažai ir padeda palaikyti dailias kūno linijas? „Man truputį gėda savo nesugebėjimą atrasti laiko sportui dangstyti užimtumu... Bet yra kaip yra. Iš tiesų, darbe prisilakstau nemažai, netrūksta įvairių iššūkių, streso, o pastarasis, kaip žinia, yra tikras kilogramų naikintojas. Nors masažais lepinuosi neturėdama tikslo dailinti kūno linijas, pastebėjau, kad jie daro tikrai gerą poveikį – oda tampa stangresnė, kūnas pailsi, užplūsta žvalumas. Atrodo, gali ir kalnus nuversti“,– šypsosi V. Skaisgirė.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus