• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lady GaGa: „Aš menininkė iš didžiosios raidės“

Autorius: Evelina Machova, lsveikata.lt
2010-03-22 08:00:00

Pasaulį ji užkariavo vos per kelis mėnesius, į pasirodymų dvikovas kviečia scenos senbuves, tokias kaip Madona ir dar drėbteli, kad ji seksualesnė ir geresnė, o senutei pats laikas „vyniotis“ nuo scenos. Taip, iš kuklumo ji tikrai nemirs. Jos aistra viešose vietose pasirodyti vilkint tik korsetą ir mūvint prisegamas kojines sulaukia ne tik aplinkinių aikčiojimų, bet ir viešosios tvarkos prižiūrėtojų nerimo. Paskutinį kartą atlikėja nemalonumų sulaukė dėl itin trumpų šortukų, tačiau ją sulaikiusiems pareigūnams mergina atkirto: „Tokia mada, aš – menininkė!“. Ponios ir ponai, sutikite - Lady GaGa!

Tikslas - pranokti Madoną

„Yra žmonių, gimusių būti žvaigždėmis. Vieni turi ką nors nepakartojamo, unikalaus, o kiti – ne. Kaip ten bebūtų, aš tiesiog gimusi būti žvaigždė!“ – nesikuklina vos 23 metų atlikėja. Žaibišku greičiu išpopuliarėjusi dainininkė, prieš kelias savaites laimėjusi tris „Brit Awards“ apdovanojimų statulėles, drąsiai rėžė, kad tai tik pradžia ir, kad nė neketina sustoti. „Padarysiu viską, kad pranokčiau Madoną!” - ateities vizijomis dalinosi Lady GaGa. Pop karalienė sureagavo santūriai ir prasitarė, kad GaGa primena ją pačią jaunystėje. 
Tačiau tai ne vienintelis jaunos merginos tikslas. Viename interviu ji prisipažino, kad neprieštarautų tapti princese. Negana to, net ir kandidatą nusižiūrėjo ir net jo močiutei prisistatė! Taip, GaGa nusižiūrėjo Didžiosios Britanijos princą Harį (24). Dainininkė net neabejoja, kad be vargo jį sužavėtų.
 
Tarp kitko

Stefani Joanne Angelina Germanotta – atlikėja, pasivadinusi Lady GaGa pseudonimu, kilusi iš turtingos italų šeimos. Buvo auklėjama labai griežtai ir lankė privačią katalikišką mokyklą. Tėvai svajojo, kad mažoji Stefi užaugusi ištekės, sukurs puikią šeimą, pagimdys pulką vaikų, užsiims namų ruoša ir visi gyvens po vienu stogu kaip didelė itališka šeima. Deja, tai - tik iliuzijos. Gyvenimą aukštuomenėje mergina iškeitė į striptizo šokėjos karjerą. Lady GaGos tėvus šokiravo toks dukros pasirinkimas, tačiau, pasak jų, geriau jau erotiniai šokiai nei dukros priklausomybė nuo narkotikų.
 
Pamišusi dėl sekso

Priblokšti pasaulį Lady GaGa tikrai sugeba. Ir ne tik pasirodymais, kurių metu nevengia apsinuoginti, bet ir atviromis kalbomis. Visai neseniai ji pareiškė, kad iš tikrųjų yra homoseksualus vyras, įkalintas seksualios moters kūne. „Man patinka gėjai. Aš tai visada sakau. Manyje gyvena homoseksualus vyras, kuris nori ištrūkti“, - komentarus žarstė atlikėja. Tiesa, jos meilė moterims ar vyrams labai greitai keičiasi. Vieną dieną ji myli vyrus, kitą - jau moteris.
Duodama interviu žurnalui „Cosmo“ Lady GaGa prisipažino: „Aš norėjau permiegoti su kaip įmanoma daugiau rokenrolo pasaulio vaikinų – ir aš tikrai patyriau nemažai malonumo. O dėl sekso esu pamišusi nuo paauglystės. Mes buvome mergaitės, kurios norėjo susitikinėti su berniukais iš jaunuolių mokyklos, nes neturėjome jokios seksualinės patirties. Mano prisiminimai ryškūs. Galiu pasiekti orgazmą, vos apie jį pagalvojusi“, - atviravo dainininkė.
Visai neseniai mergina atliko ŽIV testą. Tiesa, kaip teigė pati atlikėja, testą ji pasidarė ne todėl, kad turo „The Monster Ball“ metu miegojo su visais, kurie pasitaikė jos kelyje, bet nusprendė paskelbti karą AIDS. Ji viešai prašo fanų visada sekso metu naudoti prezervatyvus, nes tai - kol kas vienintelis būdas apsisaugoti nuo mirtinos ligos.
 
„GaGa“ – tik kaukė

Nors scenoje Lady GaGa atrodo savimi pasitikinti, seksuali ir energinga, vos nuo jos nulipusi pasineria į liūdesio karalystę. Artimų šaltinių teigimu, jaunoji žvaigždė pavargo būti viena. „Lady GaGa tėra personažas, už kurio ji slepiasi. Kai šou pasibaigia, ji tampa tiesiog Stefani. Tiesa, ji nesidžiaugia būdama savimi, be to, nėra nė vieno jos širdžiai artimo žmogaus“, - teigė dainininkės bičiulis.
„Per pastaruosius metus virtau tarsi mašina, kuri tik dirba ir dirba. Dainavimas – viskas, ką šiuo metu turiu. Niekas turbūt neįsivaizduoja, kad namuose aš plaunu grindis, gaminu maistą ir išsineriu iš sceninių drabužių. Norit sužinot, apie ką šiuo metu svajoju? Apie mylimą vyrą, vaikus, gražų namą. Nesu mergina iš kosmoso, aš žemės gyventoja ir noriu to paties, ko ir visi“, – atviravo mergina.
Šou verslo užkulisiuose šnibždamasi, kad dainininkė jau kelerius metus vaduojasi ne tik iš narkotikų liūno, bet ir depresijos gniaužtų. Be to, ji nepasitiki aplinkiniais žmonėmis, dėl ko dažnai kyla bendravimo problemų. Tiesa, psichologai tokius jaunos dainininkės minčių šokinėjimus nuo seksualios katytės iki rūpestingos namų damos vadina asmenybės sutrikimu, kuris dažniausiai būdingas jauniems žmonėms, nežinantiems, ko nori, ir besistengiantiems pasipriešinti bet kam.
 
Panikos priepuoliai

Jauną merginą panikos priepuoliai ištinka pačiose keisčiausiose situacijose: jei nepatinka fotosesijų nuotraukos, žurnalistų klausimai, priekabiai dėl jos stiliaus. „Mano kantrybė baigiasi, kai pagrindinė kalbų apie mano muziką tema – mano stilius. Antraštės tik ir mirga: „GaGai ant galvos telefonas“, „GaGa primena kaliausę“. Nieko jūs nesuprantate: aš - menininkė iš didžiosios raidės! Kodėl kai aš daug reikalauju iš komandos, esu vadinama kale, o kai vyrai daug reikalauja iš aplinkinių neįmanomų dalykų, jie vadinami stipriomis asmenybėmis?“ – piktinosi atlikėja.
Visai neseniai pasklido kalbų, kad prieš kiekvieną pasirodymą dainininkė vemia. Tokia naujiena iš atlikėjos stovyklos nustebino daugybę gerbėjų. Pasirodo, pykina dainininkę dėl kelių priežasčių. Viena jų – scenos baimė ir, kaip sako pati mergina, stresas, patiriamas dėl noro pasirodyti tobulai. Tiesa, įvardijama ir dar viena populiariosios dainininkės pykinimo priežastis: prieš koncertą ji puola į paniką. „Esu labai užsispyrusi. Prieš kiekvieną šou vemiu, – kalbėjo Lady GaGa ir pridūrė galinti iš kūno išrėkti visą sielą, kai mato, jog scenoje netinkamai įrengtas apšvietimas. – Svarbiausia yra dėmesys detalėms. Kiekvieną minutę mano šou turi būti tobulas. Noriu sužavėti publiką“.
 
Lietuviška Lady Mia

Ne vienas ir ne du bandė įminti Lady GaGos stiliaus sėkmės paslaptis, tačiau iki šiol jos vis dar neatskleistos. Tačiau jos pasekėjų būrys nuolat auga. Pasidairius po Lietuvos žvaigždyną atrasim ir lietuvišką Lady GaGa.
Juodos odos švarkelis „pūstais“ antpečiais, į viršų sukelti plaukai, juodas aptempiantis ir visus apvalumus išryškinantis blizgus triko, juodos timpos – taip per antrojo albumo „Stiklo namai“ pristatymą atrodė dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia. Kūno linijas išryškinantys, kiek griežtoki, bet seksualūs drabužiai tapo naujuoju Mios stiliumi. Akivaizdu – į savo įvaizdį dainininkė, pasekusi užsienio atlikėjų pavyzdžiu, investavo nemažai. Pasak gerbėjų, drąsūs scenos drabužiai Miai puikiai tiko ir ji nė kiek nenusileido panašiai scenoje atrodančiai Lady GaGai.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus