• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lady GaGa: už kičo ribų

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2010-04-14 10:29:00

Ją jau spėta pakrikštyti naująja Madonna. O kokių tik gandų apie ją nesklandė! Bene įspūdingiausias – tai, kad dainininkė yra hermafroditas, neva tai yra patvirtinusi pati, turinti ir vyriškus, ir moteriškus lytinius organus, bet vis dėlto laikanti save moterim. Tiesa, niekas gerai ir nesuprato, ar ji taip pajuokavo, ar kalbėjo rimtai. Vėliau dainininkė sušvelnino padėtį prisipažindama, kad viso labo tėra biseksuali moteris, dievinanti gėjų kultūrą ir savo kūrybą laikanti gėjiška.

Virtualioje erdvėje vienas po kito randasi vis skandalingesni vaizdo klipai, kur 23 metų atlikėjos rūbai pernelyg atvirai išryškina jos intymiausias vietas, pasirodė žinių, kad dėl nederamos, per daug kūną apnuoginančios aprangos ji netgi yra turėjusi bėdų su policija.

Nekyla abejonių – Lady GaGa moka pasireklamuoti, o jos ekstravagantiškumas neturi ribų. Ko verta vien italų žurnalo „Vanity Fair“ fotosesija, kur Lady Gaga pozuoja su dirbtiniu pilvu, eilinį kartą taip išreikšdama protestą prieš dietų ir treniruočių iškamuotus modelius. Tiesą sakant, tam, kad ji tą protestą išreikštų, dirbtinis pilvas visai nebūtinas. Pačios Lady GaGa figūra žvaigždžių pasaulyje anaiptol nelaikoma tobula. Bet tai netrukdo jai atvirai demonstruoti aptakių klubų ir šlaunų. Atrodo, jai tai netgi malonu. Ir suteikia progą eilinį kartą pasišaipyti iš standartų 90-60-90.

Tad kas gi ta paslaptingoji Lady GaGa? Angelas ar demonas? Iš kur ji atsirado ir kaip tapo tokia, kokią ją matome pastaruoju metu?

Tikrasis jos vardas – Stefani Džoana Angelina Džermanota. Ji – italų kilmės amerikietė. Meilę muzikai paveldėjo iš tėvo, kuris grojo pakrantės klubuose. Pianinu mergaitė išmoko groti būdama ketverių, o sulaukusi trylikos jau pati kūrė ir užrašinėjo savo balades. Mokykloje jai patikdavo visus stebinti savo ekstravagantiškais apdarais, dėl to susilaukė nemaža pašaipų. Būdama 14 ji jau dainavo Niujorko, Žemutinio Ist Saido klubuose, kurie garsėjo čia vykstančia pogrindine narkotikų prekyba, burleskomis ir transvestitų šou. Jau tada savo pasirodymų metu ši coliukė (Lady GaGa ūgis – 1,55 m) darydavo viską, kad tik šokiruotų publiką savo netikėtais įvaizdžiais, kad būtų pastebėta.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus