• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Linas Karalius gyvena čia ir dabar  3 

2008-04-10 00:00:00

Linas Karalius gyvena čia ir dabar

Dainininkas ir jogas Linas Karalius nebijo permainų ir mano, jog kiekvienam smalsiam žmogui turėtų rūpėti dvasiniai dalykai. Ką tik iš Indijos grįžęs Linas portalui "Balsas.lt" pasakojo apie didžiuosius savo gyvenimo atradimus, jaunimo problemas, darbą savivaldybėje...


- Kokie buvo paskutinės kelionės į Indiją įspūdžiai? (Linas Indijoje svečiavosi kovo mėnesį)


- Paskutinė kelionė buvo ypatinga tuo, kad važiavau kaip keliautojų grupės vadovas, tai buvo daugiau organizacinis darbas. Rodžiau žmonėms vietas, kuriose pats anksčiau buvau, kurios paliko man didžiausią įspūdį. Planuojame organizuoti keliones ir į Peru, Kambodžą. Toks užsiėmimas man ir darbas, ir malonumas.


- Kaip buvo suformuota keliautojų grupė? Tai buvo pažįstami ar atsitiktiniai žmonės?


- Informaciją apie keliones skelbiame savo interneto svetainėje. Ten galima sužinoti ir apie mūsų organizuojamas vaikų jogos stovyklas, Lietuvos jogos centrus. Kelionė į Indiją taip pat buvo susijusi su jogos užsiėmimais.

- Kodėl tiek žmonių užsikrečia Indijos "bacila"?


- Indija - viena seniausių, mažiausiai pakitusių civilizacijų. Tai šalis, kurioje sukauptas didelis išminties bagažas, bet ji nėra labai imli naujovėms. Čia susipynus praeitis ir dabartis, greta ir naujos technologijos, ir skurdas, gatvėje miegantys žmonės. Tokie kontrastai žavi žmones. Visa tai pamatyti labai įdomu ir kaip turistui. Tačiau yra ir tokių, kurie Indijoje ieško dvasinių žinių. Man, kaip žmogui, praktikuojančiam jogą, tai labai aktualu.


- Spaudoje rašoma, kad 2001 metais Jūsų gyvenime įvyko lūžis, kai visiškai pakeitėte požiūrį į gyvenimą, atsisakėte blogų įpročių. Ar tai buvo staigus apsisprendimas, ar ilgų apmąstymų rezultatas?

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sida
2009-01-14 21:59:10
as irgi noriu xD
vetre
2008-11-17 14:16:41
labai gaila, kad Karalius keicia pasauli nuo saves ne ta kryptimi...Argi jam ne dzin kaip auga jo vaikai?Idomu, ka jam pasakytu iizymus senelis, atsikeles is kapu...Oi, nepagirtu garsaus proanukio, propaguojancio atmestina pareiga i vaikus, santuokas, kliedincio Indija, nes ...ne tiek jau ten dvasiniu turtu iesko, bet leidzia pinigus spa centruose...o dar retkarciais uzgieda daidzio balsu, atseit dainininkas...Beje, jo darbas savivaldybeje buvo eilinis dzin...Taigi, belieka pridurti - KARALIUS DZIN!
Julija
2008-07-17 22:51:20
Keistas jis db kazkoks pasidare