• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

V. Beckham grožio paslaptis – reguliarus seksas  7 

Autorius: Pagal woman.ru, Raimonda M.
2009-11-26 12:00:00

Amerikiečių žurnalui „Allure“ mados ikona itin atvirai papasakojo apie savo šeimyninę laimę.  „Esu ištekėjusi už pačio seksualiausio planetos vyro ir tikrai vakarais negalvoju apie miegą“ – suintrigavo V. Beckham. Jeigu reiktų rinktis tarp saldaus sapno ir sekso,  ji nedvejodama pasirinktų pastarąjį variantą.

„Kiekvieną naktį glaudžiuosi prie savo vyro ir tikrai būtų keista, kad tuo metu galvočiau apie miegą“.  V. Beckham prisipažino, kad visada miega nuoga nepaisant to, kad Davidas jai perka apatinius net iš „Agent Provacateur“. Dainininkė neslepia, kad seksas jai padeda išlikyti lieknai ir žaviai.

Pasidalino žvaigždė ir kitomis savo grožio paslaptimis. „Nemeluosiu, tikrai nesu iš tų, kurios valgo mėsainius. Mano valgiaraštį daugiausia sudaro salotos, o kiekvieną rytą pradedu su dvigubu puodeliu ekspreso kavos.  Po tokios dozės kavos lipu ant bėgimo takelio ir bėgu taip, tarsi mane kažkas vytųsi“.

Apie V. Beckham lieknumą daug rašyta ir kalbėta. Medikai ją bando įtikinti, kad žvaigždė turi valgymo sutrikimų. Tačiau Viki nieku gyvu to neprisipažįsta. „Aš paprasčiausiai esu sutverta būti liekna!“ – vieno interviu metu atrėžė mados ikona. Britų medikas, senėjimo procesų specialistas Marioso Kiriaziso, teigia, kad artimiausiu metu jai sustreikuos širdis, prasidės osteoporozė bei kitokie su senėjimo procesais susiję negalavimai. Tikriausiai jau esate girdėję, kad Victoria paniškai bijo pasenti. Tad nieko keista, kad ji visokiais įmanomais būdais siekia tam užkirsti kelią.

Nepaisant to, kad yra nuolat kritikuojama, V. Beckham iš tiesų jaučiasi labai laiminga šeimoje. Vos prieš keletą mėnesių viename interviu ji džiaugėsi: „Mums su Davidu taip pasisekė, kad turime vienas kitą. Aš iš tiesų jaučiu, kad Davidas - mano sielos draugas. Jis nuostabus tėvas ir puikus vyras". Trijų vaikų mama dievina savo vyrą ir seksą su juo. Kas gali būti puikiau!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
q
2009-12-05 12:08:20
supratot mergos?
as
2009-12-03 00:01:44
visada sakiau, kad ji paleistuve, vyras isvaziaves buna, o jai vis tiek reguliarus seksas :D
ji
2009-11-30 23:29:06
grazu, bet sveikatos jos gaila, o juk sveikata tikrai svarbiau