• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žvaigždžių pirmas kartas (foto)  7 

Autorius: "The Sun"
2009-05-30 00:00:00

Nieko nėra maloniau, kaip skaičiuoti svetimus pinigus ir... žvilgtelėti pro rakto skylutę į svetimus miegamuosius. Štai kodėl žurnalistai taip dažnai daro ir viena, ir kita. Šį kartą leidinys „TheSun“ siūlo pasmalsauti, kaip ir kada nekaltybę prarado ekrano ir scenos šaunuoliai.

Brooke Shields

Elegantiškoji Brooke Shields sako, kad ji vengė sekso iki 20 metų, nes nekentė savo išvaizdos.

Dabar 43 metų „Lūpdažių džiunglių“ žvaigždė teigia labai apgailestaujanti, kad neišmoko savo kūno pamilti anksčiau. Jei ji anksčiau būtų suvokusi, jog yra žavi, veikiausiai nekaltybę būtų praradusi dar iki sulaukdama 22-ejų, - taip mano pati Brooke.
 
Angelina Jolie

Jungtinių tautų ambasadorė ir 6 vaikų mama Angelina Jolie prasitarė, kad nekaltybę prarado tebūdama 14 metų. O kadangi jos elgesys ir taip nėra kaip iš vadovėlio, tai ir pirmas kartas buvo įspūdingas, su krauju ir peiliais.

„Su savo pirmuoju vaikinu susipažinau ir mylėtis pradėjau būdama 14-kos. Norėdama būti jam dar artimesnė, pagriebiau peilį ir jam įpjoviau. Jis man atsilygino tuo pačiu“, - dalijosi prisiminimais žvaigždė.

Belieka tikėtis, kad dabar Bradas Pittas prieš eidamas į miegamąjį nepamiršta įsitikinti, jog visi virtuvės įrankiai savo vietose.

Russellas Brandas

Išgarsėjęs kaip sekso dievukas Russelas Brandas gali didžiuotis įspūdinga garsių moterų kolekcija: Kate Moss, Abi Titmuss, Kate Lawler, Kimberly Stewart ir kitos. O jo pirmas kartas buvo Honkongo viešnamyje, už sūnaus nekaltybės praradimą sumokėjo apdairus jo tėtušis.

„Vieną dieną mes išsiruošėme pasismaginti, - pasakoja Russelas. – Sėdome į kabrioletą su trimis azijietėmis prostitutėmis, mano tėvas buvo girtas kaip pėdas. Grįžtant namo jis pradėjo išrenginėti dvi savo prostitutes. Aš sėdėjau ant paties kitos dvigubos sėdynės kraštelio. Manau, iš mano negrabumo ji suprato, kad aš dar buvau skaistus“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Fainulka
2009-06-08 18:05:45
lopai blet.
lukne
2009-06-02 19:18:28
"jauna" tiesa sako,jaunimas istvirkes visais laikais.o bobuliu laikais pasiglamzimai buvo gerai slepiami.nemeluoju mano mociute pati man sake,kad tekedavo jau seeenai neskaiscios,rutu vainikelio atsikratydavo labai jaunos
;LXKJE
2009-05-31 16:36:14
nBSJXGH