• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
B.Pittas: noriu, kad mano filmai pakeistų pasaulį
Autorius: ACME Film
2011-10-14 16:25:00

ACME Film

"Didžiausi mano gyvenimo pokyčiai įvyko gimus vaikams. Tai viską verčia aukštyn kojomis. Dabar aš filmuojuosi filmuose, nes žinau, kad jie liks kaip pavyzdys mano atžaloms. Būtent todėl privalau itin atidžiai rinktis roles, noriu, kad filmai, prie kurių sutinku prisidėti, padarytų pasaulį geresniu", - sako šešerių vaikų (trys jų įvaikinti su Angelina Jolie) tėvas Bradas Pittas.   Būtent todėl jis ilgai nesvarstęs sutiko dirbti su vienu keisčiausių pasaulio režisierių Terrence'u Malicku, per savo 40 metų karjerą sukūrusiu vos penktą filmą. Aktoriaus intuicija nepavedė: filmas "Gyvenimo medis" šiemet pelnė Auksinę palmės šakelę - pagrindinį prestižinio Kanų kino festivalio prizą.

 

Tokiuose kino hituose kaip "Babelis", "Perskaityk ir sudegink", "Keista Bendžamino Batono istorija", "Negarbingi šunsnukiai" ir daugelyje kitų įsimintinų juostų nusifilmavęs B.Pitas džiaugiasi, kad atėjo toks laikas, kuomet jis pats gali rinktis filmus: "Buvo laikas, kai laukiau, kol kas nors pasirinks mane. Dabar, kai jau esu užsitarnavęs vardą, esu atviras eksperimentams. Žinoma, vis dar pasitaiko klaidų, tačiau jei nesėkmių mažiau, nei sėkmių, jaučiuosi laimingas ir patenkintas tuo, ką darau".

 

Filmo „Gyvybės medis“ kūrimo priešistorė nukelia į 1970 metus, kuomet režisierius T. Malickas dirbo ties projektu „Q“, nagrinėjusiu gyvybės Žemėje kilmę. Nors šio filmo idėjos režisierius paskui neplėtojo, „Gyvybės medyje“, anot kritikų, yra nemažai elementų iš paslaptingojo projekto. Istorinės dramos veiksmas nukelia į 1950-uosius, siužete pasakojama apie vyriausiojo iš šalies vidurio vakaruose gyvenančios šeimos sūnų likimą. Jis bando rasti atsakymus į klausimą, kokia yra gyvenimo prasmė, suprasti savo santykį su Dievu.

 

Visą pasaulį savo intymumu sužavėjusi jusota atskleidžia fantaziją apie pasaulio astronominį, biologinį, mikroskopinį susikūrimą, gyvybės atėjimą, brendimą, santykius su tėvais (gimdytojais), charakterio susiformavimą, neišvengiamą išėjimą, bandymus susisiekti su likusiais ir naują gyvenimą.

 

"Dėl itin rimtų ir vertų pasiaukojimo vaidmenų galiu padaryti bet ką. Štai "Gyvenimo medyje" turėjau atrodyti kaip Teksaso kaimietis su griežta kareiviška šukuosena. pakritusiu pagurkliu ir pašliamėkiška eisena. Teko priaugti nemažai svorio, tačiau tai irgi nebuvo problema. Tiesiog vaikams nematant nušluodavau pietų stalą ir nuolat gurkšnodavau alų", - pasiruošimą vaidmeniui prisimena B.Pittas.

 

Filmas "Gyvenimo medis" Lietuvos kino teatruose pasirodys jau spalio 21 d . Kol kas siūlome pamatyti Kanų kino festivalio nugalėtojo, kuriame taip pat vaidmenis sukūrė Seanas Pennas ir Jessica Chastain, anonsą:

http://www.youtube.com/watch?v=WXRYA1dxP_0Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus