• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Filmo „Nuostabioji moteris“ žvaigždė G. Gadot - Mis Izraelis, kovos menus tobulinusi tarnaudama kariuomenėje

Autorius: Eli.lt
2017-05-05 11:00:00

Filmo „Nuostabioji moteris“ žvaigždė G. Gadot - Mis Izraelis, kovos menus tobulinusi tarnaudama kariuomenėje
2004 metais ji buvo išrinkta „Mis Izraelis“ laimėtoja ir vėliau šiai šaliai atstovavo konkurse „Mis Visata“. Tarnavo Izraelio specialiosiose pajėgose ir yra pirmoji ne JAV aktorė, kuriai teko garbė suvaidinti legendinę komiksų heroję „Nuostabiąją moterį“ to paties pavadinimo fantastiniame nuotykių veiksmo filme. Susipažinkite – tai aktorė Gal Gadot. Pateikiame įdomiausius faktus apie šią kino žvaigždę: jie atskleis, jog G. Gadot nuostabi ir realiame gyvenime.

Viena didžiausių jos aistrų – plieniniai žirgai. Pati ji važinėja Ducati Monster S2R motociklu.

Mėgsta žaisti krepšinį, tinklinį ir tenisą.

Aktorės vardas hebrajų kalba reiškia „bangą“, o pavardė – „krantą“. G. Gadot tiki, jog būtent tai sąlygojo jos neramų būdą.

Ne kartą pateko į žurnalo „Maxim“ karščiausių pasaulio moterų šimtuką.

Prieš mėnesį susilaukė antrosios dukrelės Mayos. Pirmoji jai ir jos vyrui Yaronui Versano gimė 2011-aisiais.

G. Gadot aktorės karjera trunka 8 metus. „Niekuomet nesuvokiau to, bet manau, kad Nuostabiąją moterį svajojau suvaidinti visą savo gyvenimą. Kai pradėjau lankytis Los Andžele ir prodiuseriai manęs vis klausdavo, koks mano svajonių vaidmuo, visuomet sakydavau, kad noriu suvaidinti stiprią, savimi pasitikinčią ir nepriklausomą moterį, nes tikiu, kad tokių moterų filmuose vis dar nėra pakankamai daug. Ir štai, pagaliau gavau tai, ko norėjau – pagrindinį vaidmenį juostoje „Nuostabioji moteris“, – pasakoja G. Gadot.

Aktorė išgarsėjo Gisele vaidmeniu filmuose „Greiti ir įsiutę“. Prieš tai ji uždarbiavo iš modelio darbo.

Baigdama mokyklą, G. Gadot bandė tapti teisininke. Į teisės mokslus ji įstojo tik po to, kai dvejus metus atitarnavo armijoje.

Po metų universitete jį buvo pakviesta į aktorių atranką, kur buvo ieškoma gražuolės vaidmeniui Bondiados filme „Paguodos kvantas“. Tąkart vaidmuo atiteko Olgai Kurilenko, tačiau G. Gadot tapo Gisele juostoje „Greiti ir įsiutę“, o netrukus jai buvo pasiūlyta įkūnyti Nuostabiąją moterį.

2012 metais Izraelio žurnalas „Shalom Life“ G. Gadot įtraukė į pačių talentingiausių pasaulio žydžių moterų 50-tuką. Ji atsidūrė penktoje vietoje, po Evos Green bei Bar Rafaeli.

2013 metais, dirbdama modeliu, G. Gadot uždirbo daugiau kaip 2 mln. JAV dolerių.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus