• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Leonardo DiCaprio filmų TOP10  1 

Autorius: Eli.lt
2016-03-20 11:00:00

Leonardo DiCaprio filmų TOP10
Vienas garsiausių pasaulio aktorių Leonardo DiCaprio 88-ųjų Kino meno ir mokslo akademijos metu pagaliau savo išvajotą ir išlauktą „Oskarą“. Siūlome prisiminti geriausius filmus, kuriuose jam teko vaidinti, dar kartą pasimėgauti jų įtraukiančiu siužetu ir nepriekaištinga Leo vaidyba.

1. Pradžia / Inception (2010)
Leonardo DiCaprio vaidinamo herojaus valdomos įmonės darbuotojai geba įsiskverbti į žmogaus sapnus bei pakeisti jo prisiminimus arba implantuoti naują informaciją. Gautas užsakymas įsiskverbti į sėkmingo verslininko smegenis bei įrašyti informaciją, kuri leistų konkurentams pakoreguoti jo mąstyseną.

2. Titanikas / Titanic (1997)Kate Winslet vaidinama turtuolė Rose plaukia į Filadelfiją, ketindama ištekėti už tokio pat turtingo ir pavydaus jauniko, tačiau legendiniame laive ji susipažįsta su kortų žaidime bilietą laimėjusiu Džeku, kurį vaidina Leonardo DiCaprio. Vos per keletą pažinties dienų įsiplieskusiai audringai meilei lemta netrukus baigtis...

3. Infiltruoti / The Departed (2006)Martin Scorsese režisuoto kriminalinio trilerio veiksmas vyska Bostone, kur airių mafijos bosas Frensis „Frenkas“ Kostelas (aktorius Jackas Nicholsonas) slapta įdarbina Koliną Salivaną (aktorius Mattas Damonas) kaip šnipą į Masučusetso valstijos policijos komisariatą. Tuo pat metu policija paskiria slapta dirbančiam policininkui Viljamui „Biliui“ Kostiganui (aktorius Leonardo DiCaprio) infiltruotis į Kostelo grupuotę.

4. Volstryto Vilkas / The Wolf Of Wall Street (2013)Tikra istorija paremtas filmas apie JAV finansų įžymybę Džordaną Belfortą (aktorius Leonardo DiCaprio), kuris išgarsėjo, kaip ambicingas, gabus, arogantiškas, skrupulų neturintis investuotojas, gebantis ne tik uždirbti milžiniškas pinigų sumas, bet ir jas greitai išleisti.

5. Didysis Getsbis/ The Great Gatsby (2013)Pagal F.S.Fitzgeraldo romaną sukurta drama nušviečia Džėjaus Getsbio (aktorius Leonardo DiCaprio) gyvenimą. Trišdešimtųjų prabanga, šampanas, šokėjos su povo plunksnomis, žėrinčiais apdarais pasipuošusios ponios ir pasitempę ponai. Nesiliautis vakarėlis milžiniškuose Džėjaus Getsbio namuose...

6. Kuždesių sala/ Shutter Island (2010)Režisieriaus Martin Scorsese psichologinis trileris pagal JAV rašytojo Dennis Lehane to paties pavadinimo knygą. 1954 m. vasarą JAV maršalai Tedis Denielsas (aktorius Leonardo DiCaprio) ir Čakas Oulas (aktorius Markas Ruffalo) atvyksta į Šatero salos Ešklifsko psichiatrijos ligoninę, kurioje kali įvairūs nusikaltėliai, tirti Reičelė Solando dingimo. Tedį domina ne tik Reičelės paslaptingas dingimas iš užrakintos palatos, bet ir jo pačio keisti sapnai, staiga užeinantys galvos skausmai ir prisiminimai: apie gaisre žuvusią žmoną Dolores ir Dachau koncentracijos stovyklą, kurią 1945 m. jis vadavo.

7. Ištrūkęs Džango/ Django Unchained (2012)Quentino Tarantino režisuotas filmas už kurį jis gavo „Oskarą“. Unikalus, šiam režisieriui būdingas, daug paslapčių turintis siužetas, dėmesingai sukurti dialogai bei neužglaistytos smurto scenos šį filmą paverčia dar vienu maloniu potyriu užtietėjusiems Quentino gerbėjams. Filmo veiksmas vyksta 1858 m. JAV. Jamie Foxx vaidinamas vergas Django yra išlaisvinamas, prisideda prie premijų medžiotojo ir bando išlaisvinti savo žmoną iš vergų plantacijos valdytojo, kurį vaidina Leonardo DiCaprio.

8. Pagauk, jei gali / Catch Me If You Can (2002)Tikra istorija paremtas pasakojimas apie visų laikų geriausią apgaviką Frenką (aktorius Leonardo DiCaprio), kuris sugebėjo apsimesti ir gydytoju, ir pilotu, ir teisininku, užsidirbti krūvas pinigų, apsukti galvas būriui dailių moterų. Nors jis tebuvo mokyklos nebaigęs, liūdnas ir vienišas vaikėzas.  

9. Aviatorius / The Aviator (2004)Režisieriaus Martin Scorsese filmas pasakoja vienos ryškiausių XX-ojo amžiaus figūrų istoriją - Howard Hughes (aktorius Leonardo DiCaprio) buvo gabus ir sėkmingas investuotojas, novatorius, verslo magnatas, kino prodiuseris ir aistringas aviatorius. Juostoje atskleidžiama ne tik jauno vyro sėkmė, bet ir ambicijų bei perfekcionizmo kaina.

10. Hju Glaso legenda / The Revenant (2016)1823-iaisis metais medžiotojas Hju Glasas (aktorius Leonardo DiCaprio) akis į akį susiduria su lokiu, o po kovos lieka stipriai sužeistas. Juo pasirūpinti ir slaugyti paskirtas bendražygis Džonas Fidžeraldas (aktorius Tom Hardy) palieka Hju numirti, nužudo jo sūnų ir apliplėšia. Atsigavęs, beginklis Hju išgyvena laukinėje gamtoje ir leidžiasi į alinančią kelionę, norėdamas atkeršyti.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
goldenSEA
2016-03-24 11:41:33
aciu! tikrai idomus filmai! turejau keleta filmus vakarus su Leonardo DiCaprio. tikrai rekomenduociau pasiziureti, net yra keleta kurie yra tikrais faktais paremti filmai, tikrai ispudinga ir jaudinanti