• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
O.Wilsonas: W.Alleno filmas “Vidurnaktis Paryžiuje” pavertė mane menininku
Autorius: ACME Film
2011-09-07 16:21:00

“Jis toks žmogus, kuriuo norėtų būti kiekvienas. Toks, su kuriuo užaugai. Todėl dirbti su Woody Allenu yra nuostabu. Argi tu nenorėtum būti manimi?” – su lengva šypsena veide sako žinomas Holivudo aktorius Owenas Wilsonas. Iki šiol vadintas “popkorninių” komedijų žvaigžde, jis neslepia pasitenkinimo: “Pagaliau aš tapau tikru menininku ir galiu didžiuotis dirbdamas su pačiu Woody Allenu!”

 

Apie tai, jog kino genijus filmuotis juostoje “Vidurnaktis Paryžiuje” (komedija mūsų šalies kino teatruose pasirodys jau šį savaitgalį) jį pakvietė pamatęs komediją “Slėpkit pamerges!”, O.Wilsonas nieko nežinojo. Beje, keista yra jau tai, jog naujų filmų beveik nežiūrintis režisierius žiūrėjo tokio tipo komediją. “Vieną dieną netikėtai gavau laišką, kuriame rašoma: “Kitą savo filmą filmuosiu Paryžiuje, prašau perskaityti scenarijų ir parašyti, ką manai”. Tuomet iškart pasakiau, kad neabejotinai noriu dalyvauti šios juostos kūrime. Susitikę paspaudėme vienas kitam rankas, Woody paklausė, kaip sekėsi skrydis ir tarstelėjo, jog tai bus paskutinis jo klausimas, kurį išgirsiu. Ir žinote, jis neklydo. Mes tikrai bendravome nedaug”, - žinomo režisieriaus keistumus prisimena Holivudo žvaigždė.

 

Paklaustas, kodėl tiek daug aktorių svajoja vaidinti keistuolio filmuose, O.Wilsonas sako: “Neabejoju, kad tai dėl to, jog jis – tiesiog ikona. Juk faktas, jog suvaidinai bent viename Woody filme – jau įvykis. Galiu jums atskleisti štai ką: aktoriai su juo dirba ne dėl atlyginimo dydžio, o dėl eilutės CV. Tai lyg dailininkas Pablo Pikaso pasakytų, jog nori nutapyti jūsų portretą”.

 

Naujausia Woody Alleno komedija “Vidurnaktis Paryžiuje” pasakos apie tai, kaip atostogų Prancūzijos sostinėje metu rašytojas (O.Wilsonas) patenka į stebuklingąjį naktinio Paryžiaus pasaulį. Jis persikelia laiku ir sutinka visus garbinamus herojus: E. Hemingvėjų, S. Dali, S. Fitdžeraldą, P. Pikaso... visą XX a. pradžios genijų kompaniją.?

 

Romantinėje komedijoje, kurioje be O.Wilsono vaidina tokios žvaigždės kaip Rachel McAdams, Kathy Bates, Michael Sheen, Marion Cotillard, Adrienas Brody, Carla Bruni-Sarkozy ir kiti, pamatysime nuostabų Paryžių, kuriame svajoja apsilankyti net ir ten jau buvusieji, subtilų Woody Alleno humorą ir nuostabią istoriją.

 

Didžiausio iš visų jau sukurtų W.Alleno šedevrų pasisekimo sulaukusio filmo “Vidurnaktis Paryžiuje” premjera mūsų šalies kino teatruose – jau šį savaitgalį. O štai jo anonsas:

 

http://youtu.be/BYRWfS2s2v4



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus