• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Populiariosios „Pagirios Tailande“ kitoje dalyje persikels į Amsterdamą?
Autorius: Acme film
2011-06-08 15:29:00

“Acme Film” archyvo nuotr.
Žinant, kad filmas „Pagirios Tailande“ buvo planuojamas dar net pirmajai jo daliai „Pagirios Las Vegase“ nepasirodžius kino teatruose, faktas, kad jau pradėta rašyti trečioji filmo dalis, stebinti neturėtų. Craigas Mazinas, kūręs scenarijų „Pagirioms Tailande“, teigiama, jau turi sutartį dėl trečios dalies rašymo. Dar anksčiau viename interviu, populiariųjų komedijų režisierius Toddas Phillipsas prasitarė, jog planuoja kurti „Pagirių“ trilogiją, tačiau, pagerinus visus komedijų lankomumo rekordus, „Warner Bros“ direktorius Jeffas Robinovas sako, jog, jei vyrukams švęsti bernvakarius ir po to pagiriotis taip puikiai seksis ir toliau, kompanija yra nusiteikusi kurti net ir ketvirtąją dalį.

„Jau visai netrukus baigsis dešimtmetį trukusi Poterio istorija. Negali žinoti, gal „Pagirios“ taps nauja, dar populiaresne „Poteriada“? Juk net ir pačius geriausius kada nors pakeičia dar geresni“, - sako „Warner Bros.“ atstovas.

Žiniasklaidoje jau pasirodė žinių, jog, gerokai pašventę Las Vegase ir Tailande, žymieji Filas (akt. Bradley Cooperis), Stju (akt. Edas Helmsas), Alanas (akt. Zackas Galifianakis) ir Dagas (akt. Justinas Bartha) keliaus į neblaiviomis linksmybėmis garsėjantį Amsterdamą.

„Tikiuosi tai bus Amsterdamas. Jei kada manęs paklaustumėt, kokie trys miestai yra patys beprotiškiausi pasaulyje, sakyčiau, jog tai Las Vegasas, Tailandas ir Amsterdamas“,  - sakė aktorė Jamie Chung.

Praėjus dvejiems metams po to, kai 2009-aisiais komedija „Pagirios Las Vegase“ tapo viena populiariausių metų komedijų, jos tęsinys „Pagirios Tailande“ ir vėl į kino teatrus atkeliavo su dideliu trenksmu. Įrodydama, kad ne visuomet filmų tęsiniai yra prastesni už savo pirmtakus, suaugusiems skirta juosta Lietuvos kino teatruose jau spėjo tapti populiariausia šių metų komedija.

Pasaulyje filmas taip pat sulaukė neregėto susidomėjimo: per premjerinį  savaitgalį vien JAV jis uždirbo 138 milijonus dolerių, o tuo pat metu 40 kitų šalių pasirodęs filmas į kūrėjų kišenes subėrė dar 59 milijonus. Tai yra net trigubai daugiau, nei per premjerą sugebėjo surinkti „Pagirios Las Vegase“. D. Britanijoje filmas uždirbo 16 milijonų ir tapo daugiausiai uždirbusia amerikietiška komedija per visą Anglijos kino istoriją.

„Pagirios Tailande“ jau dabar rodomos mūsų šalies kino teatruose.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus