• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Rytis Cicinas debiutavo kine: komedijoje suvaidino save

Autorius: Ievos Jūros Jūraitės nuotr.
2017-11-03 11:00:00

Rytis Cicinas debiutavo kine: komedijoje suvaidino save
Naujoje režisieriaus Tado Vidmanto komedijoje „Trys milijonai eurų“ estrados princu vadinamam atlikėjui Ryčiui Cicinui teko nedidelis, bet kritiškai svarbus vaidmuo. R. Cicinas paslaptingoje scenoje suvaidino save. Kartu su juo pasirodė niekur jo nepaliekančios profesionalios šokėjos.

Rytis Cicinas pasidalino įspūdžiais, kaip sekėsi filmuotis. „Tas vaidmuo yra labai minimalus, bet buvo labai smagu su kolektyvu nusifilmuoti kino juostoje. Komanda draugiška, darbinė aplinka labai faina – tikrai labai smagu“, – džiaugėsi atlikėjas.

Paklaustas, kas buvo sunkiausia, R. Cicinas nustebino šmaikščiu atsakymu. „Na, gal man sunkiau buvo Rytį Ciciną vaidinti. Aš daug „Youtube“ žiūrėjau – ką jis ten veikia, ką jisai daro scenoje. Tikiuosi, jo nenuvyliau“, – rimtu veidu pasakojo Rytis Cicinas.Filmo režisierius Tadas Vidmantas patikino, kad muzikantas savo debiutu tikrai nenuvylė ir net nustebino. „Rytis Cicinas yra visiškas scenos profesionalas. Su tokiu žmogumi dirbti yra vienas malonumas. Be to, jis turi puikų humoro jausmą“, – sakė Tadas Vidmantas.

Apie tai, kokioje scenoje nusifilmavo garsus atlikėjas ir kodėl buvo pasirinktas būtent jis, režisierius nenorėjo per daug atvirauti. „Jei per daug išduosiu – sugadinsiu malonumą. Bet truputį galiu papasakoti. Tai muzikinė scena, kuriai reikėjo gerai žinomo ir daugybės žmonių mylimo atlikėjo. Be to, Rytis Cicinas yra labai mylimas vieno mano kurto personažo. Kai vystėme sceną, buvome atsirinkę kelis variantus, bet balsavimo metu paaiškėjo, kad Rytį pamatyti ekrane nori didžioji kūrybinės grupės dalis“, – pasakojo režisierius.Pagrindiniai filmo personažai – sugyventiniai Julius ir Živilė savo kailiu patiria, jog į duris gali pasibelsti didžiulė sėkmė, kuomet dar vakar į jas beldėsi antstoliai. Trys milijonai eurų – tai loterijos laimėjimas, patikrinsiantis ne tik VMI operatyvumą, bet ir tikros, lietuviškos meilės tvirtybę. Draugai dėl pinigų tampa priešais, o priešai – draugais. Juliui teks juos atsirinkti, tuo pačiu ir nepamirštant moters, su kuria dar ką tik maudėsi skurde, o ne turtuose.

Filmui scenarijų parašė Tadas Vidmantas. Filmą kuria prodiuserių kompanija „Vabalo filmai“. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Giedrius Savickas, Inga Jankauskaitė, Jokūbas Bareikis ir Ineta Stasiulytė. Filmas rodomas visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2017 m. spalio 27 dienos.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus