• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Vos rugsėjo 11-ąją nežuvusi niujorkietė: mano gyvybę išgelbėjo G.Paltrow
Autorius: Daumantas Kairys
2011-09-08 21:16:00

ACME Film" archyv.

Šiuo metu Venecijos kino festivalyje spindinti ir naujausią filmą “Užkratas” pristatinėjanti Gwyneth Paltrow per spaudos konferenciją papasakojo neįprastą nutikimą. Anot aktorės, neseniai ji gavo vienos niujorkietės laišką, kuriame moteris dėkoja G.Paltrow už išgelbėtą gyvybę. Pasirodo, buhalterė Lara Lundstrom Clarke tragedijos, kuomet į Bokštus Dvynius įsirėžė du lėktuvai, metu turėjo būti prie savo darbo stalo vieno iš pastatų 77 aukšte.

“Pamenu tą dieną. Lygiai prieš dešimt metų, rugsėjo 11-osios rytą savo automobiliu važiavau namo. Pakeliui sustojau prie sankryžos, nes per gatvę norėjau praleisti krosą bėgiojančią moterį. Ilgokai stoviniavome: ji norėjo praleisti mane, o aš ją. Vėliau moteris atpažino mane, mes šnektelėjome. Po beveik dešimties metų gavau jos laišką, kuriame Lara pasakojo, jog dėl mūsų susitikimo ji praleido traukinį, kuriuo kasryt važiuoja į darbą Pasaulio prekybos centre. Netrukus buhalterė sužinojo, koks pragaras vyksta jos darbovietėje. Tad ji padėkojo man, jog išgelbėjau gyvybę”, - pasakoja G. Paltrow.

Anot aktorės, tai – nepaprasta istorija: “Neabejoju, kad tą baisią dieną tokių atsitikimų buvo ne viena. Deja, daugelio jų taip ir nesužinosime, nes jos nutiko žmonėms, apie kuriuos nerašo spauda”.

Naujausiame filme “Užkratas” Holivudo žvaigždės suvaidinta herojė atsiduria netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Ji – verslininkė, kuri iš susitikimo Honkonge parsiveža baisų virusą. Kitą dieną ji atsiduria ligoninėje ir netrukus miršta. Daktarai jos gedinčiam vyrui (akt. Mattas Damonas) negali atsakyti, kas moteriai nutiko ir kokia yra jos mirties priežastis. Netrukus, pajutę lygiai tokius pat simptomus, miršta žmonės Čikagoje, Londone, Paryžiuje, Tokijuje… Gydytojai pasiunčiami į epidemijos židinį, visa pasaulį apima panika. Žmoniją neseniai gąsdinę paukščių bei kiaulių gripai prieš šį naująjį virusą atrodo tarsi juokinga infekcija.

Įtempto siužeto filme “Užkratas”, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys jau rugsėjo 30 dieną, taip pat pamatysime tokias Holivudo pažibas kaip Kate Winslet, Laurence’as Fishburne’as, Jude’as Law, Marion Cotillard. Juostą režisavo kino hitų “Narkotikų kelias”, “Oušeno 11” (ir visų jo tęsinių), “Erina Brokovič” režisierius Stevenas Sodeberghas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus