• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 dalykai, dėl kurių verta apsilankyti Bryano Adamso koncerte  1 

Autorius: Aistė Jankūnaitė
2012-06-30 10:20:00

7 dalykai, dėl kurių verta apsilankyti Bryano Adamso koncerte

Minios žmonių vienas po kito traukiančių į areną, kurioje netrukus pasirodys pasaulinė žvaigždė Bryanas Adamsas. Problemos vėliau atvykusiems ieškant, kur pastatyti mašiną. Didžiulės eilės prie arenos durų. Ir visa tai dėl to, jog jo, vienintelio ir nepakartojamo Bryano Adamso, koncertai visuomet anšlaginiai. Toks bus ir liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantis žvaigždės koncertas.


Galiausiai, jau patekus į arenos vidų ir suradus savo vietą, nekantriai virpa ne vieno širdis. Na, o užgesus šviesoms, pasigirsta gausūs aplodismentai, nuskamba pirmieji akordai ir scenoje pasirodo visame pasaulyje dievinamas Kanados atlikėjas.  Tai tik pradžia...


Galima išskirti 7 dalykus, dėl kurių verta apsilankyti Bryano Adamso koncerte ir priežastis, dėl kurių šis atlikėjas toks mylimas:


1. Hitai. Bryanas Adamsas – vienas tų retų atlikėjų, kuris galėtų surengti iš eilės net kelis savo koncertus ir juose groti skirtingus hitus. Jam priklauso dešimtys visame pasaulyje puikiai pažįstamų kūrinių. Tai, visų pirma, Bryano Adamso vizitine kortele tapusi kino filmui „Robinas Hudas – vagių karalius“ sukurta daina „Everything I do I do it for you“, ne mažiau žinomos „Summer of 69“, „Please forgive me“, „When you love someone“, filmo „Trys muškietininkai“ šedevras – „All for love“, Johnny Deppo ir Marlono Brando kino juostai „Don Juan DeMarco“ sukurta „Have you ever really loved a woman“ ir, be abejo, vienu geriausių visų laikų pripažintas animacinio filmuko „Simarono žirgas“ garso takelis su daina „Here I am“ priešakyje. Planuojama, jog trijų valandų trukmės koncerto Lietuvoje metu skambės daugiau nei 20 Bryano Adamso melodijų. Turbūt visame pasaulyje nėra geresnio meilės dainų kompozitoriaus už kanadietį Bryaną.


2. Balsas. Kai kurių atlikėjų balsas, laikui bėgant, keičiasi, silpnėja. Tuo tarpu unikalus Bryano Adamso balsas su kiekvienais metais tampa vis gilesnis, turtingesnis ir galingesnis. Jis puikiai išdainuoja visas natas ir tonacijas. O tai labai džiugina žinant, kad 52-iejų metų atlikėjas surengia savo trijų valandų koncertus po 3-4 vakarus iš eilės. Be to, jis nesibaimina koncerto metu atlikti vieną kitą melodiją, pasitelkdamas vien tik savo gitarą. Turbūt ne veltui apie Bryaną Adamsą sakoma, kad jis, kaip geras vynas, kuris su amžiumi tik gerėja.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:))
2012-06-30 14:31:41
kas eisit-nepasigailesit:)