• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aistė Smilgevičiūtė: „Skylės“ fronte – vien naujienos“  1 

Autorius: Jurgita Kviliūnaitė
2010-11-05 08:00:00

Aistė Smilgevičiūtė: „Skylės“ fronte – vien naujienos“

Grupė „Skylė“ veltui laiko neleidžia – netrukus pasirodys naujas grupės darbas „Broliai“, skirtas  yra skirtas atminti kovotojams už Lietuvos laisvę, o šį penktadienį, lapkričio 5 d., sostinės klube „Tamsta“ grupė „Skylė“ dalyvaus aplinkos teatro „Miraklis“, su kuriuo parengė daug įdomių projektų, 15 metų jubiliejuje. Grupės vokalistė Aistė Smilgevičiūtė neslepia, kad „Skylei“ net ir krizės metais pavyksta išgyventi iš savo  muzikos.

– Kas naujo „Skylės“ fronte?


– Skylės fronte – vienos naujienos. Porą metų kapstęsi po „partizaninę tematiką“, prieš keletą dienų atidavėme diską su 18 naujų dainų spausdinimui. Albumas vadinasi „Broliai“ ir yra skirtas kovotojams už Lietuvos laisvę (1949-1953 m.) atminti.


– Kaip gimė idėja įrašyti būtent tokį albumą? Nuo ko viskas prasidėjo?


– Daug visokių aplinkybių į vieną sutekėjo... Pradinis impulsas buvo duotas prieš porą metų Dalios Kuodytės (tada dar Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro vadovės, dabar –Seimo narės) bei Mariaus Jančiaus. Jų pasiūlymas buvo pergroti ir perdainuoti kai ką iš partizaniškų dainų palikimo. Tačiau „Skylės“ lyderis Rokas Radzevičius po rimtų svarstymų ėmėsi naujų autorinių dainų kūrimo. Kad atėjo laikas šia skaudžia temą kalbėti šiuolaikiniais žodžiais bei šių laikų muzikine kalba, jam pritarė ir bendražygiai. Be to, tai buvo šansas išsipildyti senai Roko svajonei „pakelti vyriškos ir kovingos energetikos lygį“ lietuviškos muzikos erdvėje.


– Kur kada jį pristatysite?


– Albumą pristatysime koncertais  Panevėžio J. Miltinio teatre lapkričio  19-ąją,  Kauno klube „Combo“ lapkričio 20-ąją, Šiaulių kino teatre „Saulė“ lapkričio 26-ąją, Klaipėdoje Švyturio menų doke lapkričio 27-ąją.  Vilniuje su styginių kvartetu bei nemaža vyrų vokaline grupe pasirodysime gruodžio 3 d. „Forum Palace“ koncertų salėje. Vėliau albumą pristatysime „Baltų lankų“ knygynuose  didžiuosiuose Lietuvos miestuose – ten tikimės pabendrauti su atėjusiais, padiskutuoti, truputį pagrosime…

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ačiū
2010-11-05 12:51:07
Fantastiška nuotrauka, labai ačiū...