• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

“Appassionante”: “Stipriausi dalykai pasaulyje – muzika ir erotika”

Autorius: Daumantas Kairys
2012-02-09 14:02:00

“Appassionante”: “Stipriausi dalykai pasaulyje – muzika ir erotika”
Per 100 koncertų per metus surengiantis dainininkių trio iš Italijos “Appassionante” derina kontrastus, kurie neretai ne tik žavi, bet ir stebina ar net šokiruoja. Jų muzikos žanrų samplaika, dainavimas skirtingomis kalbomis ir operinis atlikimas, vilkint ypač seksualius sceninius kostiumus, nepalieka abejingų. Ši drąsių ir talentingų atlikėjų grupė pagaliau atvyksta ir į Lietuvą.

Jau balandžio 22 d. jų koncertas Vilniaus kongresų rūmuose taps malonumu ne tik ausims, bet ir netikėtumų nebijančioms muzikos mylėtojų akims. Ovacijų ne tik koncertų salėse, bet ir susidomėjimo “Youtube” sulaukė “Appassionante” atliekami kūriniai: “Eurythmics” “Sweet Dreams”, “Queen” “Show Must Go On”, Berlin “Take My Breath Away”, Richard Marx “Right Here Waiting”, “Wings”, “Ti Sento”, “Ho Sete Di Te”, “Il Mio Cuore”.

Kūną apnuoginantis įvaizdis ir klasikinė muzika

Atlikdamos vadinamąją rimtą muziką, operos atlikėjų trejetas ant scenos neretai pasirodo vilkėdamos itin seksualius drabužius. Erotinis įvaizdis scenoje neretai klaidina žiūrovus, suteikdamas dainininkėms lengvabūdišką įspūdį, tačiau romietės Stefania, Mara ir Giorgia dėl to jaučiasi visiškai ramios. Viename interviu merginos drąsiai teigė: “Mumyse pulsuoja Viduržemio jūros temperamentas, juk mes italės! Nesigėdijame savo seksualumo, atvirkščiai -juo didžiuojamės. Muzika ir erotika – dvi stipriausios ir aiškiausios kalbos visame pasaulyje!''

Operos dainininkės nesibaimina, kad itin atviras sceninis įvaizdis gali užgožti jų muzikinį talentą. Anot jų, turint muzikinį išsilavinimą ir puikius balsus, ne nuodėmė ir šiek tiek paprovokuoti savo gerbėjus ar naujus koncertų lankytojus.

Šį sprogstamą muzikos ir erotikos kokteilį iš Italijos jau matė, girdėjo ir puikiai įvertino įvairiose pasaulio šalyse. “Appassionante” koncertų sąrašas driekiasi nuo Vokietijos, kur prasidėjo jų karjera ir buvo įrašytas pirmasis albumas, iki P. Afrikos ir Singapūro, nuo JAV iki Jungtinių Arabų Emyratų, nuo Maldyvų iki Izraelio, nuo Meksikos iki Rusijos. Neseniai aistringoji operos dainininkių trijulė grįžo iš įspūdingo koncertinio turo Kinijoje.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus