• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Bliuzo naktų“ pramoginė puokštė – nuo ugnies žonglierių iki grojančių konteinerių

Autorius: Aleksas Abraškevičius
2011-06-21 17:21:00

„Bliuzo naktų“ pramoginė puokštė – nuo ugnies žonglierių iki grojančių konteinerių

Liepos 1-2 d. skambėsiančios „Bliuzo naktys 2011“ Lūksto ežero pakrantę pavers hipiška bliuzo šventove, kurioje skleisis aitvarai, į dangų šaus katapulta, ugnimi svaidysis žonglieriai, teptuko miklumą demonstruos dailininkai, į azartiškas kovas pasiners sporto mėgėjai, geriems darbams kvies kraujo donorai bei gyvūnų globėjai.

„Jau devynioliktą kartą rengiamos „Bliuzo naktys“ šiemet lankytojams pirmąsyk padovanos tokią turiningą pramogų puokštę. Legendinį Vudstoką primenančią laisvės atmosferą užpildys ne tik iš širdies gelmių besiliejantys bliuzo garsai, bet ir nauji meno, pramoginiai ir edukaciniai renginiai bei akcijos, skirtos įvairaus amžiaus ir skirtingų pomėgių žmonėms. Šalia jų, išliks ir jau tradiciniais „Bliuzo naktų“ atributais tapusi „bliuziasriubė“, sporto varžybos, kiti nuolatiniai festivalio „desertai“, – sakė „Bliuzo naktų 2011“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Naujų užsiėmimų mėgėjams bus rengiamos žongliravimo pamokos su „Ugnies valdovais“. Šis sparčiai populiarėjantis užsiėmimas traukia ne tik vaikus. Žongliravimo meistrai atskleis savo amato paslaptis, išmokys elementariausių žongliravimo įgūdžių, o vakare surengs galingą ugnies ir pirotechnikos šou.

Norintys persikūnyti į scenos žvaigždės galės užsukti į grimo kambarį, kuriame darbuosis profesionalūs teatro grimuotojai. Jie padės ne tik sukurti išorinį įvaizdį, bet ir išmokti firminių muzikos žvaigždžių judesių bei manierų – persikūnyti pamokys mimai iš „Kėdės teatro studijos“.

Ekstremalių potyrių gerbėjai adrenalino dozę gaus katapultoje, kurią sukonstruos nuotykių parko „Lokės pėda“ specialistai. Tuo tarpu melomanai nenusivils apsilankę festivalyje vyksiančiame knygos „Lietuvos rokas“ pristatyme, kurį lydės fotografijų paroda.

„Bliuzo naktyse 2011“ taip pat veiks „Be good“ palapinė, kurioje bus galima sužinoti viską apie kraujo ir kaulų čiulpų donorystę bei pačiam atlikti kilnų darbą gelbėjant žmonių gyvybes. Norintys įsigyti ištikimą keturkojį draugą, „Bliuzo naktyse“ galės priglausti benamį šunelį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus