• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„BrainStorm“ lyderis apie lietuvius: „Mes ne tik kaimynai, bet ir konkurentai“

Autorius: eli.lt
2010-10-14 09:00:00

„BrainStorm“  lyderis apie lietuvius: „Mes ne tik kaimynai, bet ir konkurentai“
Organizatorių nuotr.

Populiariausia Latvijos grupė „Brainstorm“, puikiai žinoma ir už gimtinės ribų (taip pat ir Lietuvoje),  spalio 22 d. išleidžia rinktinį albumą „Best of (2000 – 2010)“, į kurį sudėjo geriausias pastarojo dešimtmečio dainas. Albume gerbėjai ras didžiulio populiarumo sulaukusius singlus „Maybe“ („Online“, 2001), „Colder“, „A Day Before Tomorrow“  („A Day Before Tomorrow“, 2003), „Thunder Without Rain“ („Four Shores“, 2006 ) ir „Years and Seconds“ („Years and Seconds“, 2009) bei daugybę kitų populiarių kūrinių.


Rinktinį albumą charizmatiškieji muzikantai rudenį ir žiemą pristatys pasirodymais Latvijoje, Rusijoje, Estijoje, Suomijoje, Lietuvoje ir Kinijoje. Lietuvoje muzikantai lankysis gruodžio 4 dieną ir surengs pasirodymą sporto, verslo ir pramogų centro „Forum Palace“ renginių salėje.

Iki albumo pasirodymo likus vos 10 dienų, „BrainStorm“ lyderis, charizmatiškasis dainininkas Renaras Kauperis savo gerbėjams Lietuvoje ne tik papasakojo apie „Best „Best of(2000 – 2010)“ atsiradimą, bet ir atskleidė, už ką taip myli mūsų šalį.

 

– Išleidžiate jau antrą rinktinį albumą „Best of“ (2000 – 2010). Sako, tikrieji gerbėjai nelinkę pirkti rinktinių albumų – jie stengiasi įsigyti visą diskografiją. Ką apie tai manote?


– Šiandien apskritai sunku suprasti ką gerbėjai perka, o ką parsisiunčia internetu. Šis rinkinys gal mums patiems svarbesnis, nubrėžiantis kažkokią sieną – „štai, prabėgo dešimt metų, tad atsigręžkime, pažvelkime, ką gi mes gero ir gražaus šiuo laikotarpiu sukūrėme“.


– Ar sunku buvo atrinkti dainas šiam albumui?


– Nelengva. Žinoma, pirmiausia įdėjome dainas, kurios šiame rinkinyje turi būti be jokių abejonių:  „Maybe“, „Day before tomorrow“, „Thunder without rain“... Tačiau nemažai yra ir tokių, kurios, kaip čia pasakius, yra skirtos labiau fanams ... Tuomet prasideda diskusijos – kodėl būtent ši, o ne kita daina. Na, bet galų gale mes atrinkome 20 dainų, kurios mums atrodo ypatingos ir be kurių negalėtumėme įsivaizduoti pastarųjų 10 metų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus