• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Edmundas Seilius mėgavosi Kanados ir Rusijos publikos dėmesiu
Autorius: Jurgita Kviliūnaitė
2010-11-09 09:52:00

Sėkmingais pasirodymais televizijos projektuose išgarsėjęs operos solistas Edmundas Seilius džiaugiasi turėjęs galimybę savo talentą pademonstruoti už Lietuvos ribų.  Spalio pabaigoje dainininkas viešėjo Toronte, kur dalyvavo jungtiniame tenorų koncerte. Vos grįžęs į gimtinę E.Seilius kartu su žmona Kristina Zmailaite keliavo koncertuoti į Rusijos sostinę. Šiuo metu dainininkų pora ruošiasi koncertų ciklui „Viskas apie meilę“ su M.K. Čiurlionio kvartetu, kurį pristatys Kaune, Vilniuje ir Palangoje.

Į Torontą E.Seilių pakvietė Celebrity Symphony Orchestra kolektyvas, kuris jau 20 metų rengia  tradiciniu tapusį tenorų gala koncertą. „Nežinau, kaip jie apie mane sužinojo. Gal kas iš buvusių bendramokslių, su kuriais studijavau JAV, pašnibždėjo? Bet kokiu atveju buvo įdomu ir malonu ten koncertuoti“, – įspūdžiais dalijasi Edmundas.
Dainininkas originalo kalba dainavo arijas iš „Meilės eliksyro“, „Paryžiaus katedros“ ir kitų operečių. E.Seilius nepamiršo pristatyti ir lietuviškos muzikos. „Orkestras paruošė Jurgelio dainą   iš Balio Dvariono operos „Dalia“. Buvo labai įdomu atlikti, o ir publika šiltai sutiko“, – prisimena atlikėjas. Kartu su lietuvių dainininku koncerte dainavo tenorai iš Ukrainos, Lenkijos ir Kanados.

Pirmą kartą Kanadoje viešėjęs dainininkas prisipažįsta nespėjęs apžiūrėti šios šalies, nes viešėjo pernelyg trumpai – vos keletą dienų. Kanadą iš arčiau pažinti Edmundas tikisi kitais metais, mat jau sulaukė pakvietimo sugrįžti į šią šalį ir pakoncertuoti Toronte kartu su Kristina.

Vos grįžęs į Lietuvą dainininkas skubėjo ruoštis kitai kelionei, mat sulaukė kvietimo spalio 28-ąją kartu su žmona Kristina Zmailaite pasirodyti Maskvoje. Pora su dar dviem dainininkais  iš Lietuvos Denisu Grodskiu ir Audrone Juozauskaite surengė pasirodymą Lietuvos atstovybės Rusijoje įkūrimo 90 – mečio sukakties paminėjimo proga.
„Kartu su Kristina dainavome gana platų repertuarą, tačiau nepamiršome įtraukti ir lietuviškų, ir rusiškų kūrinių. Programa buvo gana linksma, nes norėjome parodyti, kad lietuviai nėra aimanuojanti tauta, kaip daug kam atrodo iš šalies“, – šypsodamasis pasakoja atlikėjas.
Dainininkas džiaugiasi, kad vieną dieną Maskvoje turėjo laisvą ir galėjo sau leisti su Kristina  tiesiog pasivaikščioti gatvėmis. O labiausiai pora džiaugiasi ten aptikusi natų knygyną, kur su malonumu apsipirko. „Vaikščiodami po Arbatą matėme skelbimus, kviečiančius į Jono Vaitkaus spektaklius. Gaila, kad per vėlai juos pastebėjome – būtumėme mielai užsukę pažiūrėti“, – įspūdžiais dalijasi jis.

Šiuo metu dainininkas su K.Zmailaite ruošiasi koncertų ciklui „Viskas apie meilę“, kur duetui akompanuos  M.K. Čiurlionio kvartetas. „Parengėme jaukų vakarą, kuriame skambės vokiečių ir prancūzų kompozitorių gražiausi meilės duetai iš operečių „Sibuletė“, „Paukščių pardavėjas“, „Linksmoji našlė“, „Šypsenų šalis“, „Čigonų baronas“, „Paryžiaus gyvenimas”, „Fraskita“ ir kt.“, – pasakoja E.Seilius. Koncertai vyks: lapkričio 11 d. 18.00 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje, lapkričio 17 d. 19.00 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje bei lapkričio 27 d. 19:00 val. Palangos kultūros centre „Ramybė”.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus