• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į „Pure Future White” veš nemokami traukiniai  2 

Autorius: Aistė Jankūnaitė
2012-04-24 09:14:00

Gegužės 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančio grandiozinio renginio „Pure Future White – Arena Show 2012” dalyviai iš Vilniaus ir Šiaulių krypčių į Kauną ir atgal galės vykti nemokamai. 

Mases baltai apsirengusių žmonių sutraukiantį renginį remiantys „Lietuvos Geležinkeliai“ specialiai šiam renginiui skyrė greitaeigius traukinius, kuriais nemokamai keliauti bus galima traukinio kontrolieriui parodžius „Tiketoje“ įsigytą „Pure Future White“ bilietą. 


Iš Vilniaus greitasis traukinys išvyks 18.45 val., iš Šiaulių – 18.42 val. Po renginio iš Kauno geležinkelio stoties į Vilnių ir Šiaulius traukinys pajudės 6 val. ryte. Traukinių vagonai talpins iki 1000 keleivių.


„Labai džiaugiamės galėdami savo renginio lankytojams pasiūlyti nemokamą transportą ir tikime, jog keliaujantiems „Lietuvos Geležinkelių“ traukiniais šventė prasidės likus kelioms valandoms iki mūsų renginio pradžios ir baigsis gerokai vėliau nei iš Kauno „Žalgirio“ arenos bus išlydėtas paskutinis žiūrovas. Be to, Kauno geležinkelio stotis yra visai netoli arenos – pėstute apie 15 minučių kelio. Nenorintys pasivaikščioti, galės patogiai nuo stoties iki arenos nuvykti visuomeniniu transportu“, – sako renginio prodiuseris Mindaugas Jonaitis. 

Visus baltos šventės keliautojus traukinyje saugos „Vyčio komisarų“ apsaugos darbuotojai. Keliaujant nebus galima vartoti alkoholio ir rūkyti, tačiau visame traukinyje jau gros renginio metu skambėsianti muzika, todėl, pasak organizatorių, jau vykstant į Kauną bus galima jausti tokią pat vienybės dvasią, kokia jaučiama unikalaus renginio metu, į kurį žmonės susirenka ne tik iš skirtingų Lietuvos kampelių, bet ir Latvijos, Estijos, Lenkijos. 

Skaičiuojama, jog į Kauno „Žalgirio“ areną susirinks apie 10 tūkst. žmonių. Jau dabar, iki renginio likus mėnesiui, parduota pusė visų planuojamų parduoti bilietų, o šių metų „Pure Future White“ karaliauja perkamiausių šalies renginių bilietų dešimtuke.

„Pure Future White – Arena Show 2012” atidarys kultiniai „Silence Family“, kurių gretose Leonas Somovas, Jazzu, Mario Basanovas, Vidis, Few Nolder, New Found Land. Kolektyvas jau tris metus koncertuoja sausakimšose salėse, o visai neseniai atšventė savo gimtadienį pilnutėlėje „Teatro“ arenoje Vilniuje. Po kultinės grupės koncerto į sceną žengs grupė SEL su skandalinguoju Egidijumi Dragūnu priešakyje. 

Gyvi pasirodymai vyks atskiroje scenoje arenos viduryje, o jiems pasibaigus, vidurnaktį, pagrindinę festivalio sceną užims pasaulio DJ‘ėjų elitas. Tai eilę metų „White Sensation“ grojantis Funkerman iš Olandijos, švedas Zoo Brazil. Jiems talkins lietuviai Virus J iš „Defected“ ir Marchius D iš renginį organizuojančios agentūros „Pure Culture“. Renginio Kaune Organizatoriai išduoda, jog pats pagrindinis svečias kol kas laikomas paslaptyje, apie jį rengiamas atskiras spaudos pranešimas.
Bilietus į „Pure Future White – Arena Show 2012“ platina pirmaujanti šalies bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
V
2012-05-01 09:47:16
O LG išvis neremia šio renginio ir jokių traukinių neskiria :DD
Rita
2012-04-25 18:59:17
SEL nebus jau organizatoriai paduoti i teisma kad vartoja jo varda klaidingai ir sau daro reklama.