• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Idėja naujam albumui Andriui Mamontovui gimė dėliojant akmenukus pajūryje
Autorius: LNK
2011-11-04 10:42:00

LNK nuotr.
Jau visai netrukus, 2011 11 11 dieną 11 val. 11 min. atsinaujinusioje LNK interneto svetainėje pasirodys naujausias Andriaus Mamontovo albumas „Elektroninis Dievas“.
„Albumo pavadinimas gali kiek klaidinti, nes muzika jame nėra elektroninė. „Elektroninio Dievo“ stilistika artimesnė seniesiems mano albumams „Pabėgimas“ ir „Šiaurės Naktis. Pusė Penkių“, – pasakoja Andrius Mamontovas. - Pagrindinė idėja ir mintis gimė 2008-aisiais atostogaujant Graikijai priklausančioje Rodo saloje, kai vieną dieną ant pajūrio smėlio iš akmenų dėliojau visokius pagoniškus ženklus“.
Pasak A. Mamontovo, pastaruoju metu mes dažnai kalbame apie lietuvišką identitetą, o jis slypi ne kur kitur, kaip mūsų senojoje kultūroje ir tikėjime.
„Norėjosi paliesti kai kurias pagoniškas temas. O „Elektroninis Dievas“ simbolizuoja tai, kad žmogus susikuria dievo atvaizdą pagal aplinką ir gyvenimo būdą. Šiais laikais didelė mūsų gyvenimo dalis vyksta internetinėje erdvėje, vadinasi, ir Dievas turėtų dabar gyventi joje“, - šypsosi Andrius Mamontovas.
Tai jau keturioliktas solinis dainininko albumas, o pridėjus „Foje“ diskografiją, „Elekroninis Dievas“ yra 30-asis Andriaus Mamontovo kūrybos rinkinys. Albumo dainos buvo kuriamos dvejus pastaruosius metus, o įrašytos 2011-ųjų vasarą. Visos instrumentų partijos ir vokalai  įrašyti paties atlikėjo.
Dienos šviesą Andriaus Mamontovo albumas „Elektroninis Dievas“ išvys visiškai atsinaujinusiame LNK televizijos puslapyje, jis bus vienintelė vieta, iš kurios žmonės galės nemokamai atsisiųsti šį naujausią  vieno ryškiausių Lietuvos atlikėjų kūrinį.
Atsinaujinęs www.lnk.lt pasiūlys ir laidų archyvą internete, ir tiesiogines transliacijas. Ne tik tai, kas buvo parodyta, bet ir tai, kas liko už kadro. Ne tik tai, kas jau yra vadinama archyvu, bet ir tai, kas netrukus bus rodoma per TV.
Nemokamas albumas – paties atlikėjo reakcija į šių laikų muzikos rinką ir atkirtis piratavimui. „Nusprendžiau, kad tegu geriau albumą atsisiunčia iš manęs, nei iš kokio kito abejotino šaltinio“, - sako A. Mamontovas, kurio albumas „Elektroninis Dievas“ kitos savaitės pabaigoje pasirodys LNK puslapyje.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus