• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Liudo Mikalausko ir Šv. Kristoforo orkestro koncerte – muzikinių vitaminų užtaisas

Autorius: Agnė Vadlūgaitė
2011-11-29 10:36:00

Liudo Mikalausko ir Šv. Kristoforo orkestro koncerte – muzikinių vitaminų užtaisas
Organizatorių nuotr.

Darganotą lapkričio 29-osios vakarą, 19 valandą kviečiame į Liudo Mikalausko (bosas) ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje.


Auksiniu balsu 2008 metais vokalistas buvo tituluotas ne veltui – jo artistiškai atliekamos ištraukos iš visų laikų populiariausių operų, miuziklų, operečių spinduliuoja turtingom emocijom ir geros energijos užtaisu bei šypsena stiprina susirinkusiųjų imunitetą. Klausytojų laukia pakili programa, žavinti vokalo magija, persmelkta Šv. Kristoforo orkestro veržlumu. Artėjant koncertui „Auksinis balsas 2008 – Liudas Mikalauskas“, pakalbinome muzikiniais vitaminais klausytojus vaišinsiantį solistą Liudą Mikalauską.


Galbūt prisimenate savo pirmąjį koncertą? Kur ir kada jis įvyko?


Mano pirmasis koncertas dabar man atrodo gana nuotaikingas, nors tuomet tikrai taip neatrodė.  Vieno mokyklos renginio metu man teko atlikti dainą apie baltą gulbę. Prisimenu, kaip mama mane puošė juodomis kelnėmis ir gražiais baltais marškinėliais su juoda varlyte, kurios tuo metu labai nemėgau. Tačiau prieš pat pasirodymą mane apėmė tokia scenos baimė, jog negalėjau nė žingsnio žengti. Mano tuometinis ir ilgametis mokytojas Romualdas Eičas mane tiesiog išstūmė į sceną ir aš, kone griūdamas, atskriejau tiesiai į jos vidurį. Na, ką darysi, teko dainuoti. Kaip man sekėsi - tikrai neprisimenu, nes daugiau drebėjau nei dainavau.

 

Kas pasikeitė Jūsų muzikiniame gyvenime, laimėjus Auksinio balso titulą LRT surengtame "Triumfo arkos" konkurse 2008-aisiais?


Pasikeitė labai daug. Nuo to projekto tiesiog prasidėjo mano dabartinė ir, žinoma, ateities karjera. Buvau trečio kurso studentas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete, tad reikėjo pradėti kokią nors konkrečią veiklą šioje srityje, o „Triumfo arka“ buvo puikus tramplynas prieš visą Lietuvą atskleisti savo meilę muzikai. Manau, kad tai pavyko padaryti. Iki šiol tuo dalinuosi su Lietuvos klausytojais ir iš jų sulaukiu tokių pat šiltų jausmų. Šis konkursas padėjo įsitvirtinti kone visuose Lietuvos muzikiniuose teatruose, susibendrauti su visais Lietuvos simfoniniais orkestrais ir parodyti daug įdomių programų klausytojams. Dabar esu tikrai labai užsiėmęs savo mylimoje srityje ir tuo patenkintas, nes galiu save realizuoti Lietuvoje, nereikia žvalgytis į užsienį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus