• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Lotynų Amerikos superžvaigždę Juanes sužavėjo Niujorko graffiti
Autorius: Aistė Jankūnaitė
2012-06-27 10:49:00

Lapkričio 7 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą koncertuosiantis Lotynų Amerikos dievaitis Juanesas, viešėdamas Niujorke, susižavėjo graffiti piešiniais. Vieną jų, padedamas vietos menininkų, graffiti piešiniams skirtoje miesto vietoje nupiešė ir pats atlikėjas. Juanesas, naudodamas graffiti techniką , ant sienos įamžino savo sceninį vardą.

„Kai pamačiau didžiules pastatų sienas , išmargintas graffiti piešiniais, likau sužavėtas. Mes Kolumbijoje su vaikais ir paaugliais iš probleminių, pavojingų rajonų taip pat darome kažką panašaus. Pavojingoje aplinkoje augantiems vaikams graffiti yra vienas iš būdų išsilieti. Svarbiausia, kad jie tai daryti mėgsta ir per šį meną galima prie jų prieiti, su jais pabendrauti, juos paauklėti, pamokyti “, – pasakoja Juanesas.

Vienas mylimiausių Lotynų Amerikos atlikėjų nuo vaikystės turėjo polinkį įvairiems menams. Nors jo pagrindiniu pajamų šaltiniu ir mylimiausiu darbo tapo muzika, Juanesas nuo mažų dienų ne mažiau nei groti gitara mėgo piešti.

„Vaikystėje, mokykloje aš galbūt net daugiau piešdavau nei grodavau ar dainuodavau. Tačiau tai buvo tik polinkis, pomėgis – nieko daugiau. Kiek vėliau piešimu susidomėjau rimčiau. Koledže studijavau pramoninį dizainą“, – pasakoja Kolumbijos atlikėjas bei prisipažįsta pastaruoju metu įvairia technika piešiantis išskirtinai tik portretus.

Tiesa, pastaruoju metu piešimui laiko lieka vis mažiau. Atlikėjas intensyviai ruošiasi rudenį prasidėsiančioms pasaulinėms gastrolėms, kurių metu pristatinės savo akustinę programą. 

„Pastaraisiais metais radijo stočių eterius vis labiau užkariauja šokių, elektroninė muzika, kuri, beje, man labai patinka, todėl akustinių koncertų turas pradžioje atrodė kaip didžiulis iššūkis, ėjimas visiškai priešinga kryptimi. Tačiau mes įrašėme „MTV Unplugged“ koncertą ir aš supratau, kad toks koncertas – tai grįžimas prie šaknų, prie natūralumo, susiliejimas su tikra muzika, originaliais garsais, kuriuos mes jau pradedame pamiršti“, – sako atlikėjas.

Lietuvoje atlikėjas 3 valandų trukmės koncerte taip pat pristatys savo akustinę programą. Tai bus bene pirmas kartas, kuomet į Lietuvą užsienio žvaigždė atvažiuoja su akustine programa.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus