• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ – lietuviškos muzikos sensacija (foto, video)

Autorius: Eli.lt
2015-12-17 10:00:00

Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ – lietuviškos muzikos sensacija (foto, video)
Dainiaus Čėplos nuotr.

Galingais gongo dūžiais prasidėjo Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ - įspūdingiausias metų koncertas, pakėlęs Lietuvos koncertų kokybės kartelę į rekordinį aukštį.

Pilnutėlė Klaipėdos arena nuo pirmųjų koncerto minučių vaizdą stebėjo užgniaužusi kvapą. Visa galinė siena virto milžiniško dydžio ekranu, kuriame mainėsi kiekvienai dainai specialiai sukurti vaizdai: skaitmeninis lietus per „Jeigu nori“, ugnis – per „Sudaužytus veidus“, miestas - per „Mano žemę“ ir t.t. Milžiniška vaizdo projekcija buvo sujungta su šviesos ir specialiaisiais efektais – nieko panašaus nė viename Lietuvos atlikėjo koncerte dar nebuvo. Scenoje krito žvaigždės, augo medžiai, kilo ir leidosi saulė.Marijono grupė ir pritariantys vokalistai įsikūrė už ekrano esančioje keturių aukštų namo konstrukcijoje, kurią žiūrovai galėdavo išvysti tik tuomet, kai ji būdavo specialiai apšviesta. Muzikantai, šokėjai ir pritariantys vokalistai tai atsirasdavo lyg iš niekur, tai vėl išnykdavo erdvėje.

„3D Show“ režisierius Dalius Abaris pasistengė, kad publikos dėmesys būtų nuolat prikaustytas: krentantys kamuoliai, byrančios pastabos, kosmoso vaizdai, ugnys, konfeti, kortos, sniegas ir net į sceną išvažiavęs motociklas. Renginio metu gyvas vaizdas buvo taip meistriškai sujungtas su projekcija, kad kartais būdavo sunku suprasti, kur - tikras žmogus, o kur - kompiuterinis atvaizdas.Marijonas prieš koncertą prisipažino, kad jaučiasi kaip atkaklus tankas, kuris turi būti viso bataliono priešakyje. Jam koncerte teko svarbi misija – vienam atsilaikyti prieš visą kompiuteriais bei pažangiausia šviesos ir garso technika sukurtą koncerto didybę. Jis su tuo puikiai susidorojo: charizmatiškas, lengvai bendraujantis su publika, paperkantis visus nuoširdumu, kurio nesuvaidinsi.

Kad ir koks nuostabus būtų vaizdas už jo nugaros, be garsiausių kūrinių jis būtų tuščias. Publika išgirdo viską, ko laukė: „Ar mylit ją jūs“, „Balintos sienos“, „Velnias, man patinka Kalėdos“, „Ar mylėsi tu mane“, „Nebetyli sirgaliai“ ir, žinoma, „Tris milijonus“. Per dviejų valandų šou suskambo 19 kūrinių.

Po pirmojo „3D Show“ Klaipėdoje tapo aišku: tai - ne tik techniškai sudėtingiausias ir pažangiausias, bet ir tikra lietuviškos muzikos sensacija tapęs koncertas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus