• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Naujas „Lemon Joy“ IR „Biplan“ skambesys „Brodvėjaus Pub‘e“
Autorius: Brodvėjus Pub
2010-11-11 11:55:00

Turbūt ne vienas pasigedo jau kurį laiką dingusios grupės „Lemon Joy“ ir jos ekscentriškojo vokalisto Igorio Kofo. Kur jie? Ką veikia? Ar dar koncertuos? Jau kitą penktadienį, lapkričio 19 d., gyvos muzikos klubas „Brodvėjus Pub“ suteiks išskirtinę galimybę išgirsti naujausias ir dar niekur negirdėtas „Lemon Joy“ dainas. Nebus nuobodu ir šį penktadienį. Lapkričio 12 d. klube siautės vilniečiai „Biplan“, kurie taip pat  savo gerbėjams pristatys keletą šviežutėlių kūrinių.

Nors grupė „Lemon Joy“ savo muzikinėje karjeroje padarė ne vieną ilgoką pertrauką, jų dainų žodžius atmintinai moka daugelis Lietuvos gyventojų. Debiutinė daina „Glostyk“, duetas su Irma Jurgelevičiūte „Balta meilė“, iki skausmo pažįstamos „Karolis“ ir „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ – tai tik keli „Lemon Joy“ perliukai. Jauni ir ambicingi muzikantai neapsiribojo tik savo kūrybos dainomis. Jie talentingai perdainavo ir kai kurių kitų Lietuvos grupių hitus. Hiperbolės „Pamiršk mane“ ar Foje „Geltoni krantai“ - visus be išimties pavergę grupės koveriai.

Per šešiolika gyvavimo metų grupė išleido šešis muzikos albumus, kurių paskutinis „1210“ pasirodė 2006-iais metais. Po septynerių metų pertraukos įrašytas albumas kritikų buvo vadinamas vienu rimčiausių muzikantų darbu. Tačiau po to sekė dar viena, gerbėjus ilgai kankinusi pertrauka. Bet pagaliau! Jau kitą penktadienį Igoris Kofas ir jo grupė vėl lips i sceną. Ir darys tai ne kur kitur, o klube „Brodvėjus Pub“. Pirmą kartą savo gerbėjams grupė pristatys visiškai naujas,  „dažais kvepiančias“ dainas. Ar dar viena pertrauka grupei išėjo į naudą, įvertinsite dainas išgirdę savo ausimis.

Šį penktadienį, lapkričio 12 d., „Brodvėjaus Pub‘o“ lankytojų ausis ir širdis linksmins, o kojas privers įnirtingai trypti žavioji ketveriukė „Biplan“. Panašiu metu kaip ir grupė „Lemon Joy“ išgarsėję lengvojo roko atlikėjai taip pat turi ne vieną besąlygiškai tautą užvaldžiusią dainą. „Labas rytas“, „Londone“, „Aš nusikirpsiu trumpai plaukus“, „Ciao bambino“, „Anzelmutė“ – pozicijų lietuvių širdyse  neprarandantys muzikantų kūriniai.

Pastaruoju metu atlikėjai pasinėrę į naujų dainų ir melodijų paieškas. Klube „Brodvėjus Pub“ žavieji „Biplan“ savo gerbėjams suteiks dvigubą malonumą: atliks populiariausius, hitais tapusius kūrinius ir supažindins su keliomis naujomis, bet neabejotinai „biplanišką“ skambesį turinčiomis dainomis. Tad linksmas vakaras garantuotas!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus