• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Newblood Divas – naujas ambicingas tarptautinės kompanijos projektas  1 

Autorius: Eli.lt, Giedriaus Jankausko nuotr.
2012-09-10 17:14:00

Newblood Divas – naujas ambicingas tarptautinės kompanijos projektas
nauja grupė muzikinėje padangėje

Tiems, kas sunkiai atsisveikino su pašėlusia vasara ir visai nelaukia vėstančio oro, naujausias ir karščiausias projektas – NewBlood Divas – tikrai užkaitins kraują ir išprovokuos judesiui. 


NewBlood Divas pradžioje buvo 4 kauniečių merginų grupė. Šis konceptas jau pažįstamas daugeliui lietuvių, tačiau NewBlood Divas muzikinis stilius greitai pasuko “sunkesne” kryptimi. Grupės prodiuseriai sako: “Gali būti, kad ties tuo neapsistosime, keisime kryptį vėl ir vėl. Sukūrėme grupę, kuri savo muziką nori skleisti žmonėms iš įvairių šalių. Norime surasti klausytoją, kuris priimtų musų besikeičiantį muzikinį stilių, mūsų eksperimentus. NewBlood Divas siekiamybė – grupė, kurios nepavyktų įdėti į standartinę pop lentynėlę.”


Šiandien grupę sudaro 3 merginos: Inesa, Gabrielė ir Indrė. “Tačiau neaišku, ar rytoj tai nebus 7 merginų grupė”, - šypsosi atstovai iš “NewBlood group”. Ši tarptautinė kompanija valdo pasaulinę modelių agentūrą „NewBlood Models“, užsiima interneto projektais bei padeda užtikrintai žengti grupės divoms į pramogų verslą. 


Merginos ką tik grįžo iš koncertų Danijoje, kur pasirodė vieno didžiausių Skandinavijos tatuiruočių festivalio “Inkexpo” svečiams. Merginų grupė sėkmingai renka klausytojus užsienyje, o dabar tikisi užkariauti ir savo tautiečių širdis. 

Šviesiaplaukių trijulė klausytojams pristato naujausią itin drąsų savo hitą ”Wanna Sugar Daddy”. Lietuvoje reziduojančio muzikos prodiuserio Emanuel Gonzalez (Gonza) sukurta daina taiko į šių dienų klubinę kultūrą, o tekstų autoriaus Mike Z sukurti žodžiai ironiškai piešia jaunų merginų ir pagyvenusių turtuolių draugystę.


“Su šia daina padėjome viską į vietą! Ji puikiai atspindi mūsų provokuojantį stilių”, - koketuoja NewBlood Divas merginos. „Mes šokame, dainuojame, jei reikės – repuosime. Net jei prireiks suvystyti pagyvenusį sugar daddy – taip ir padarysime! Iš Kauno divų galite tikėtis pačių netikėčiausių siurprizų!“


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lija
2012-09-17 14:53:27
Tarimas tai dieve dieve ..ka reiksia Edžiukeišin?