• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta pakeitė įvaizdį! (apklausa)

Autorius: Eglė Šliževičiūtė
2012-05-08 10:31:00

Jau ateinantį penktadienį, gegužės 11-ąją, Vilniuje Ūkio banko teatro arenoje vyks neeilinis renginys. Į devintąjį radijo stoties „Power Hit Radio“ gimtadienį iš Londono atvyksta legendinės elektroninės muzikos grupės „Faithless“ siela ir dainų bendraautorė Sister Bliss. Ji vakarėlio svečiams ruošia išskirtinį 2,5 val. trukmės muzikinį setą. Elektroninės muzikos legenda vadinamą diskžokėją „apšildys“ Lietuvoje diskotekų mylėtojams puikiai pažįstamas Ignas ir „Power Hit Radio“ ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja Raminta Vyšniauskaitė, šiemet pristačiusi savo pirmąjį singlą „This Time“.

Raminta prisipažįsta nekantriai laukianti susitikimo su Sister Bliss, nes ši diskžokėja – Ramintos autoritetas. Ir pati nevengianti sukti plokšteles naktinį gyvenimą mėgstančiai publikai Raminta teigia, kad susitikimas su Sister Bliss ir darbas vienoje scenoje – įpareigojantis ir reikalaujantis atsakomybės. 

„Galite tik įsivaizduoti, koks jausmas apima žinant, kad teks liestis prie tų pačių grotuvų ir gal net paspausti viena kitai ranką“, – teigia R. Vyšniauskaitė. – Kartą esu buvusi Sister Bliss vakarėlyje – tai buvo bene geriausia diskoteka mano gyvenime. Sister Bliss tuomet visiškai ‚nunešė stogą‘. Neabejoju – šįkart bus dar geriau“, – nekantriai gegužės 11-osios laukia Raminta.

Tiesa, Raminta ne tik atsakingai kartojasi „Faithless“ dainų žodžius ir ruošia specialią muzikinę programą devintojo „Power Hit Radio“ gimtadienio vakarėliui, bet ir... pasidavė stiliaus pokyčiams! Iš gundančios blondinės Raminta pavirto į kuklią šokoladinę brunetę. Radijo laidų vedėja juokauja, kad taip mažina konkurenciją Sister Bliss – juk megažvaigždė scenoje turi likti ryškiausia žvaigžde. „Juk vienoje scenoje negali groti dvi blondinės? Gerai, atvirai prisipažinsiu, tiesiog norėjosi pokyčių. Tiesa, nesitikėjau keistis taip drastiškai, tačiau manau, kad man visai pavyko. Bėda ta, kad pusė pažįstamų su manimi dabar nesisveikina – jie tiesiog manęs nebeatpažįsta!”

(Raminta po pasikeitimo).

(Raminta prieš pasikeitimą)

Šį savaitgalį startuoja Ramintos pasiruošimas didžiajam susitikimui su Sister Bliss. Jau šį vakarą Raminta plokšteles suks Kauno naktiniame klube „BarBara“ kartu su žvaigžde iš Latvijos Anitta Smith. Šeštadienį jaunoji diskžokėja skubės į sostinės klubą „Tarantino“, kuriame laukia karšta šiuolaikinių šokių hitų numeris vienas naktis.

Apie ateinantį penktadienį Raminta darsyk kalba labai entuziastingai: „Po savo pasirodymo būsiu minioje, iškeltomis rankomis, per Sister Bliss vakarėlį, ‚Power Hit Radio‘ gimtadienyje. Kviečiu visus!“ – ragina kitą penktadienio vakarą nepamirštamai praleisti Raminta.

Be abejo, tiek „Insomnia“, tiek kiti kultiniai „Faithless“ šokių muzikos ritmai visu garsu sprogs „Power Hit Radio“ 9-ojo gimtadienio vakarėlyje. Gimtadienio svečiams belieka pasikartoti dainų žodžius ir pasiruošti nakčiai, pretenduojančiai tapti smagiausia šokių muzikos naktimi šį pavasarį, o gal net ir metuose. 

Jau rytoj, gegužės 5-ąją, šeštadienį, 20.00 val. „Power Hit Radio“ savo klausytojams ruošia dar vieną staigmeną. Laidoje „Power Partyzone“ skambės į Lietuvą atvykstančios žvaigždės Sister Bliss išskirtinis 1 val. trukmės miksas. Tai itin gera naujiena elektroninės muzikos gerbėjams, nes savo miksus Sister Bliss pristato tik nuomonę apie šokių hitus visame pasaulyje formuojančios Londono radijo stoties „Ministry of Sound“ eteryje.

Bilietų galima laimėti ir „Power Hit Radio“ eteryje bei „Facebook“ profilyje adresu: https://www.facebook.com/powerlt.

Karštas „Power Hit Radio“ gimtadienis su Sister Bliss – jau gegužės 11-ąją 22.00 val. Ūkio banko teatro arenoje!

Kada Raminta atrodė geriau?
Prieš pasikeitimą;
14 (37.84 %)
Po pasikeitimo;
7 (18.92 %)
Man nerūpi;
16 (43.24 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus