• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Rugpjūtį Palangoje – juoko fiesta su Maksimu Galkinu

Autorius: Marija Tarasova
2012-06-28 18:30:00

Rugpjūtį Palangoje – juoko fiesta su Maksimu Galkinu

Rugpjūčio 11 d. Palangos vasaros estradoje savo pasirodymą surengs vienas žymiausių Rusijos humoristų Maksimas Galkinas. Aštrialiežuvio artisto pasirodymai Palangoje jau išties yra tapę gera pajūrio kultūrinio gyvenimo tradicija – kasmet bilietai išgraibstomi akimirksniu, atlikėjui publika atneša ne tik daugybę gėlių, bet ir teikia įvairias dovanas – paveikslus, šakočius, trauktines bei rankų darbo suvenyrus. Pats M.Galkinas jau puikiai pažįsta Palangą ir šiemet nori laikytis savo tradicijų - pietaus ir vakarieniaus viename itin pamėgtame kurorto restorane, kurio valgiaraštį žino atmintinai, apsistos viešbutyje “Vanagupė”, aplankys Botanikos parką ir būtinai planuoja išsimaudyti.


Turbūt ypatingo pristatymo šiam humoristui jau nebereikia. Savo talento dėka Rusijoje ir už jos ribų M.Galkinas dažnai apibūdinamas epitetais "žavus", "talentingas", "nepakartojamas". Profesionali M.Galkino karjera prasidėjo Boriso Brunovo “Estrados teatre“, kuriame jaunąjį artistą pastebėjo rusų humoro grandas Michailas Zadornovas ir pasiūlė gastroliuoti kartu. 2001 m. M.Galkinas buvo įvertintas “Triumf” ir “Zolotoj Ostap” premijomis, vėliau tapo televizijos žaidimo “Kas nori tapti milijonieriumi?” vedėju. Nedviprasmiškų apkalbų šleifas lydi  Maksimo draugystę su Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova, tačiau būtent jos dėka jaunas talentas pradėjo dainininko karjerą, kartu įrašęs dainą “Bud ili nibud”. 2004 – 2006 metais Maksimas vedė populiarų muzikos festivalį “Naujos dainos apie svarbiausią”, vėliau jau kartu su Ala Pugačiova – televizijos šou “Dvi žvaigždės”, o nuo 2009 m. - įžymybių pramoginių šokių konkursą “Šokiai su žvaigždėmis”. 2010 metais vienoje rusų televizijoje pasirodė laida “Kas nori tapti Maksimu Galkinu?”, kurioje humoristas tapo pagrindiniu veikėju.


Iki šiol tituluotas vienu geidžiamiausių Rusijos jaunikių, 2011 m. gruodį Maksimas Galkinas vedė savo ilgametę draugę, Rusijos estrados primadoną Alą Pugačiovą. Šešerius metus statyta gotikinio stiliaus pilis Pamaskvėje pagaliau baigta, įkurtuvės atšvęstos ir dabar joje šeimininkauja turbūt garsiausia Rusijos moteris.


Renginys vyks  rugpjūčio 11 d. Palangos vasaros estradojeRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus