• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Specialistų verdiktas: Lietuva nepasirengusi laimėti „Eurovizijos“

Autorius: Eli.lt
2016-03-31 11:00:00

Specialistų verdiktas: Lietuva nepasirengusi laimėti „Eurovizijos“
Lietuvos atlikėjai dar niekada nėra laimėję „Eurovizijos“ tarptautinio dainų konkurso, maža to, aukščiausia vieta, kuria gali didžiuotis mūsų šalis – 6-oji, kurią 2006 metais Graikijoje tai pavyko pasiekti „LT United“ kolektyvui. Specialistai teigia, kad lietuvių atlikėjai į Euroviziją važiuoja su niekiniais biudžetais bei dažnai bando kopijuoti praėjusių metų „Euroviziją“.

Buvusios kultinės grupės „Fojė“ nario Arnoldo Lukošiaus nuomone, lietuviai į šį prestižinį konkursą veža nuobodžias dainas: „Lietuviai labai dažnai žiūrėjo per rimtai ir vežė rimtas dainas. Vežė dainas, kurias įsivaizdavo, kad reikia vežti“.

„Aš įsivaizduoju, kad daina turėtų būti tokia, kurią aš paklausęs norėčiau vėl atsisukti, ir vėl klausyti automobilyje. Atsisukti ir vėl klausyti, dar klausyti bei transliuoti per radiją kiekvieną dieną. Švedai visada nugali su dainomis, kurios yra normalios, „pop“ stiliaus dainos, kurias visiškai normaliai galima transliuoti per radiją ir šokti klubuose“, - kalbėjo A. Lukošius.

Choreografas Jurijus Smoriginas laidoje KK2 kalbėjo, kad lietuviai į Euroviziją važiuoja nepasiruošę finansiškai.

„Mes esame viena iš „biedniausių“ valstybių. Mūsų provincialumas skudurais išlenda labai dažnai, mes pastoviai piginamės. Mes taip norime įtikti Europai, mes nieko nenorime padaryti čia Lietuvoje“, - kalbėjo J. Smoriginas.

„Reikia balso, talento ir režisūrinio sprendimo, tai yra svarbiausia „Eurovizijoje“. Ir, žinoma, originalumo. Niekada nereikia tikėtis, kad Eurovizija pasikartos taip, kaip praėjusias metais. „Eurovizija“ mutuoja, ji kaip graži moteris ir nežinia, kaip ji gali pasikeisti. Vienais metais laimėjo lesbietė, tai visi puolė gėjus siųsti“, - apie Eurovizijos vingrybes laidoje pasakojo Jurijus Smoriginas.

J. Smoriginas taip pat pridūrė, kad lietuvių atlikėjų konkursui skiriamos lėšos atrodo juokingai lyginant su kitomis šalimis. Choreografas pasakojo kad Azerbaidžanui pergalė kainavo 2 milijonus eurų, o tuo tarpu Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės biudžetas tebuvo vos 30 tūkstančių eurų.

„Ką dabar Montvydas darys? Jis vaikščios ranką ištiesęs ir prašys pinigų, kad kas nors apmokėtų jo dalyvavimą „Eurovizijoje“. Valstybė neduos pinigų“, - pasakojo J. Smoriginas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus