• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žinia apie Caribou koncertą Vilniuje pasklido tarsi virusas

Autorius: Indrė Viltrakytė
2011-05-18 17:19:00

Žinia apie Caribou koncertą Vilniuje pasklido tarsi virusas

Gegužės 17 d., Vilnius, Nuolat efektingais renginiais stebinanti renginių erdvė – menų fabrikas „Loftas“ gegužės 30-ąją taps naujo originalių idėjų muzikoje bei jos pateikime nestokojančios komandos „Silence“ projekto premjeros vieta. Gyviems ypatingų atlikėjų pasirodymams skirtas ciklas „Silence Live“ debiutuoja su kritikų ir melomanų visame pasaulyje gerbiamo kanadiečių atlikėjo Caribou, į Vilnių atvykstančio su muzikantų grupe, koncertu.
 
Dešimt metų trukusios karjeros sprogimas

Dar 2000-aisiais slapyvardžiu Manitoba debiutavęs kanadietis matematikos mokslų daktaras


dėl teisinių problemų Caribou tapo po kelerių metų. Ne vieną singlą ir albumą išleidęs vienu įdomiausių šiuolaikinės elektroninės muzikos kompozitorių ypač ryškiai sužibo praėjusiais metais. 2010-ųjų balandį pasirodęs albumas „Swim“ ne vieno solidaus muzikinio leidinio bei interneto svetainės išrinktas svarbiausiu ar vienu svarbiausių metų darbu, o jo singlai „Sun“ ar „Odessa“ įvairiais pavidalais skambėjo turbūt absoliučioje daugumoje pasaulio klubų.

Šiuo metu Londone gyvenantis atlikėjas su muzikantų grupe pernai pasirodė esminiuose muzikos festivaliuose, gyvenimą „ant lagaminų“ tęsia ir šiandien. Todėl visiškai nenuostabu, kad Caribou koncertas Vilniuje vyks pirmadienį – per kelias dienas iki gegužės 30-osios kolektyvas pasirodys festivaliuose Ispanijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Iškart po „Silence Live“ muzikantai išvyks į Suomiją – Helsinkyje koncertas laukia jau antradienį.

Virusinis susidomėjimas pasirodymu Vilniuje

Vasaros planus jau besidėlioję ir išvykas į aktualių grupių koncertus ar festivalius planavę lietuviai netruko audringai sureaguoti į Caribou ir „Silence“ planą atlikėją atvežti į Vilnių. Įdomu tai, kad pirmiausia apie koncerto datą socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė būtent Caribou atstovai, o penktadienio vakarą žinią pamatę atlikėjo gerbėjai netruko ją paskleisti tarp savo draugų ir pažįstamų. „Smagu, kad patiems kažkaip ypatingai startuoti iš esmės nereikėjo“, - šiuolaikinėms technologijoms dėkodamas šypsosi „Silence“ vadas didžėjus Vidmantas Čepkauskas arba Vidis.
 
Koncerto laukia pripažinti melomanai

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus