• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

A. Butkus: neįprasta iš mokytojo virsti mokiniu

Autorius: Evelina Machova, Lietuvos Sveikata
2011-01-17 17:00:00

A. Butkus: neįprasta iš mokytojo virsti mokiniu
TV3

Pramogų pasaulyje suspindėjęs profesionalus šokėjas Andrius Butkus (29) ir šiemet nedings iš televizorių ekranų. Visai Lietuvai jis bandys įrodyti, kad Šiauliai yra “supermiestas„ ir uždainuos “Žvaigždžių duetuose“. Nors iki pasirodymų dar yra laiko, pašnekovas jau dabar prasitaria, kad dėl patiriamo streso prastai miega.

Šie metai bus ypač darbingi: dalyvausi projekte „Supermiestas„, kur bandysi įrodyti, kad Šiauliai verčiausi šio titulo, o neužilgo dar ir uždainuosi „Žvaigždžių duetuose“...

Jei atvirai, nepamenu ramių metų. Bet šie, galima sakyti, bus gerokai užimtesni nei praėjusieji. Tiesa, kol kas net neįsivaizduoju, kaip reiks ginti Šiaulių garbę, bet tikiuosi, kad labai ekstremalių užduočių nebus.
O pasiūlymo dainuoti sulaukiau pernai, kai buvau šio projekto choreografas. Profesionalūs atlikėjai sakė, kad turiu neblogą tembrą ir pro šalį netraukiu. Beje, dainavimas man nėra naujiena. Ir su Inga Valinskiene dainavau ir net šokant “Žuvėdros„ kolektyve teko vienam padainuoti.

Tai baimės lipti ant scenos nejauti?

O, dar ir kaip jaučiu. Jau dabar naktimis blogai miegu. Šokiuose visuomet būdavau mokytojas. O dabar - viskas atvirkščiai. Labai keistas jausmas. Matyt, atpratau būti mokinys. Kaip ir mano mokiniai tapau „spirgalas“: vis norisi daugiau padaryti, o partnerė ramina, sako: „Ramiai, viskas po truputį“. Kai mokydavau šokti, pats taip sakydavau.

 Ar dar yra sritis, kur norėtum išmėginti savo jėgas?

Norėčiau suvaidinti spektaklyje ar kino filme. Vaikystėje net septynerius metus lankiau teatrą. Būtų įdomi patirtis, nes šokiuose esu pats sau režisierius, pats sau aktorius.

Kartu su kolege Rasa Židonyte atidarėte šokių studiją. Minėjai, kad ketini tapti dideliu verslininku ir važinėti jaguaru....

Tai buvo tik juokas. Artimiausiuose planuose meno į verslą neketinu keisti. Užsidirbti, žinoma, svarbu, bet noriu, kad tai būtų malonumas. Kad turėčiau laisvas rankas daryti taip, kaip įsivaizduoju. O ne vykdyti kieno nors nurodymus. Neatmetu galimybės, kad po kelerių metų studiją išplėsime, galbūt net atidarysime ir kitose vietose.

Šokių projektuose susipažinai su daugeliu Lietuvos žvaigždžių. Ar pasikeitė apie jas nuomonė?

Eidamas į televizinius projektus apie visus dalyvius turėjau susidaręs nuomonę iš spaudos. Galiu pasakyti, kad ji praktiškai visais atvejais pasikeitė į gerąją pusę. Nustebino Natalija Zvonkė. Iki tol maniau - blondinė, trumpu sijonėliu, nieko ypatingo. Bet realybėje ji - šauni, protinga moteris. Visai ne ta, kokią ją matai spaudoje ar televizijoje.

O Andrius televizijos ekranuose ir realybėje labai skiriasi?

Oi, šios problemos dar neturiu. Žinoma, spaudai neatsiskleidi ir nebūni toks atviras kaip su draugais prie alaus bokalo. Bet kol kas tokio susidvejinimo nėra. Neturiu ko slėpti, todėl ir nesistengiu pasirodyti geresnis, nei esu.

Apie tave dažnai sukuria įvairiausių istorijų. Koks buvo pats keisčiausias „pletkas“?

Nustebau, kai perskaičiau, kad turiu du vaikus. Juokinga, bet niekaip negalėjau suprasti, kaip reikia tai sugalvoti? Tačiau žmonių fantazija neribota. Štai, prieina prie manęs žmogus ir sako: „Sveikas, mes mokėmės vienoje mokykloje Klaipėdoje“. Sakau, kad aš iš Kuršėnų ir Klaipėdoje gyvenau dešimt metų. O jis vis tiek savo. Dar net pabrėžia, kad mane prisimena. Nustembi, kai sužinai apie save tokių įdomių dalykų.

Tave vis suporuoja tai su viena, tai su kita žinoma moterimi, kaskart vis pasigirsta kalbų, kad jau planuoji kurti šeimą...

Suplanuoti, kad sulaukęs tokio ir tokio amžiaus kursiu šeimą, mano nuomone, neįmanoma. Pirmiausia turi atsirasti žmogus, dėl kurio pamestum galvą, po to viskas turi natūraliai išsirutulioti. Vaikai juk gimsta tik iš meilės. Negi dabar turėčiau sutikęs pirmą pasitaikiusią moterį iš karto temti prie altoriaus? Nesinori kažkaip visko forsuoti.

Dalyvavai televizijos laidoje, kur buvo kalbama apie nitratus. Tai, ką išgirdai studijoje, tave šokiravo?

Be abejo! Niekada nebūčiau net pagalvojęs, kad valgant daržoves be visokiausių vitaminų gauni dar ir porciją nuodų. O jei nežinai, kaip paruošti, gali ir apsinuodyti. Pirma mintis - ką dabar reiks valgyti? Be to, buvo naujiena, kad daržoves laikant šaldytuve visi tie nuodai jose dar labiau kaupiasi. Įsivaizdavau, kad valgau sveikai, bet realybė mane truputėlį pribloškė. Tačiau nereikia išsigąsti ir visiškai nusisukti nuo tų daržovių. Kiek supratau iš specialistų, tereikia jas gerai apdoroti.

Dažnai būna, kad žmonės prisibijo gydytojų. O tu?

Ne, visai nebijau. Tiesa, jei sunegaluoju, pirmiausia stengiuosi pats išsiaiškinti, kas man galėtų būti, o po to kreipiuosi į medikus. Buvau net pats sau diagnozę nusistatęs. Paauglystėje dažnai sirgdavau angina. Pasikaitęs literatūros nusprendžiau, kad reikia išsioperuot glandas. Nuėjęs pas gydytoją tiesiai šviesiai pasakiau, kad man reikia jas išpjauti. Gydytojas klausia, ar man skauda. Sakau ne, bet išpjauti būtina. Žiūrėjo į mane keistai, bet po apžiūros paaiškėjo, kad tikrai reikia (šypsosi).
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus