• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Atidaryta III Tarptautinė mados fotografijos paroda “Madamorfozės” 2009

Autorius: IEVA
2009-11-27 17:00:00

Atidaryta III Tarptautinė mados fotografijos paroda “Madamorfozės” 2009
Ketvirtadienį, lapkričio 26 d., įvyko III Tarptautinės mados fotografijos parodos-konkurso “Madamorfozės 2009” atidarymas. Renginio iniciatorius ir organizatorius – gyvenimo būdo ir mados žurnalas “Ieva”.

Sostinės prekybos centre “Panorama” atidarytoje parodoje eksponuojama beveik 60 mados fotografijų. Iš viso atrankai buvo pateikta per 600 fotografijų, iš kurių atrinkti įdomiausi darbai pristatomi parodoje. Nuotraukų autoriai – Lietuvos profesionalūs mados fotografai ir kūrybingiausi mėgėjai. Parodoje savo darbus pristato ir profesionalūs mados fotografai iš JAV, Rusijos, D.Britanijos, Švedijos, Šveicarijos ir Japonijos. Parodos-konkurso tema – „Spalvos“. Parodos - konkurso dalyviai skirstomi pagal dvi kategorijas: mados fotografas profesionalas ir mados fotografas mėgėjas.

Parodos atidarymo metu buvo paskelbti konkurso laimėtojai. Komisija, sudaryta iš žiniasklaidos, mados kūrėjų ir mados verslo atstovų, peržiūrėjusi parodoje pristatomas fotografijas, nusprendė, kad geriausio mados fotografo profesionalo diplomas turi atitekti Tomui Vyšniauskui, o geriausias mėgėjas mados fotografas yra Tomas Urbelionis. Fotografų laukė ne tik sveikinimai, bet ir įspūdingos staigmenos iš kompanijų “Laimės tiltas” ir “Douglas”. Konkurso komisija taip pat nutarė, kad bus įteiktas specialus „Garbės diplomas“. Jis teko fotografui Rokui Daruliui.

Komisijos nariai – Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas Jonas Staselis, dizaineris Vitalis Čepkauskas, „Beža galerijos“ direktorė Živilė Stankevičiūtė, AB „Lėvuo“ tinklo direktorė Laima Kačonienė, prekybos bendrovės „Apranga“ marketingo vadybininkė Agnė Brukštaitė-Fominienė ir žurnalo „Ieva“ redaktorė Aurika Merkienė.

Tarptautinė mados fotografijos paroda – vienintelis tokio pobūdžio renginys Lietuvoje. Organizatoriai siekia, kad joje plačioji visuomenė galėtų pamatyti Lietuvos mados fotografų darbus, palyginti jų individualų braižą ir stilistiką, susipažinti su pasaulinėmis mados fotografijos tendencijomis. Parodoje savo darbus pristatė 21 mados fotografas profesionalas ir 20 mėgėjų. Tarp profesionalų pavardžių – tokie garsūs ir žinomi savo srities meistrai kaip Vaiva Abromaitytė, Modestas Ežerskis, Tomas Kauneckas,  Gediminas Žilinskas ir kt.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus