• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Auksinis gaublys" suspindėjo besilaukiančios N.Portman glėbyje  1 

Autorius: Forum Cinemas
2011-01-18 18:00:00

Izraelyje gimusi, Amerikoje užaugusi ir Prancūzijoje aktorės karjerą įspūdingai pradėjusi 29-erių Natalie Portman antrą kartą atsiėmė "Auksinio gaublio" premiją už geriausią moters vaidmenį. Holivudo užsienio spaudos asociacija prestižiniu apdovanojimu įvertino aktorės darbą psichologiniame trileryje "Juodoji gulbė" (orgin. “Black Swan”). Prieš dvi dienas ji gavo JAV kino kritikų asociacijos apdovanojimą

Gražiai pasipuošusi, besišypsanti ir nėštumo neslepianti aktorė padėkos kalbą pradėjo nuo pagarbos pastarąją savaitę stipriai kritikuojamai ir korupcija kaltinamai Holivudo užsienio spaudos asociacijai. Po to aktorė ištarė “ačiū” namuose Cincinatyje per televiziją ceremoniją stebėjusiai močiutei ir palinkėjo pakelti taurę šampaną už pergalę.

"Dėkoju mamai ir tėčiui, kurių pastangomis atsidūriau šiame pasaulyje. Ačiū brangiajam Benjaminui, kuris padeda man kurti naują gyvybę. Benjaminas yra profesionalus choreografas, kurį "Juodojoje gulbėje" tikriausiai įsidėmėjote epizode, kai Vincentas Casselis klausė jo, ar norėtų miegoti su manimi. Benjaminas vertas geriausio aktoriaus prizo, kad taip talentingai sumelavo. Nes iš tikrųjų, jis tikrai nori miegoti su manimi", - juokdamasi atviravo Natalie Portman. Jos tėvai Shelley ir Avneris bei sužadėtinis Benjaminas Millepiedas taip pat dalyvavo ceremonijoje.

Rimčiau ji kalbėjo tik apie režisierių Darreną Aronofsky, kuris prieš 10 metų supažindino su "Juodosios gulbės" svarbiausiomis idėjomis ir atkakliai ieškodamas finansavimo tobulino scenarijų. Pabaigoje iš laimės švytinti Natalie padėkojo draugei iš filmo Milai Kunis, ir ironiškai pakrikštyjo kolegę "saldžiomis lūpomis".    

Atsiėmusi apdovanojimą aktorė prisipažino, kad filmavimo metu buvo susikaupusi fiziškai ir emociškai vien tik sudėtingam vaidmeniui. "Darrenas yra neeilinis meistras. Įsijautusi į vaidmenį net nenutuokiau, koks bus "Juodosios gulbės" tonas. Nežinojau, ką jis daro", - tvirtino aktorė. Pirmą kartą raudonuoju kilimu aktorė žengė prieš 16 metų Prancūzijos nacionalinių kino premijų "Cezarių" įteikimo ceremonijoje, kai buvo šlovinamas režisieriaus Luco Bessono trileris "Žudikas Leonas". 

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kinomanas
2011-01-18 23:58:39
filmas "Black Swan" isties labai geras, o ji vaidmeni atliko puikiai, tikrai nusipelne didelio ivertinimo