• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

I. Puzaraitė: manęs nebelaiko vaiku

Autorius: Lietuvos Sveikata
2010-10-06 17:00:00

I. Puzaraitė: manęs nebelaiko vaiku
Balsas.lt

Dvidešimtmetė grupės „Studentės“ lyderė Irūna Puzaraitė į pramogų pasaulį įsiveržė kaip viesulas. Vos prieš metus žiniasklaida aptarinėjo aistingą jos bučinį su aktoriumi Mariumi Jampolskiu viename televizijos projektų, po to sekė erotinės fotosesijos, o dabar jauna mergina seriale vaidina vulgarią akiplėšą. „Šiuo metu man nieko netrūksta: dirbu tai, apie ką svajojau, esu laiminga ir manęs jau nebelaiko vaiku“, – džiūgauja dainininkė.

Filmuojiesi seriale, kurio siužetas primena realią istoriją, sukrėtusią visą šalį. Nebaisu, kad prilips herojės etiketė?

Vos gavusi pasiūlymą vaidinti seriale, sutikau iš karto. Smagu išbandyti save ir įgauti naujos patirties. Apie aktorystę anksčiau net nesvajojau, tačiau dabar labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę vaidinti. Specialiai plačiai nuskambėjusia istorija nesidomėjau, tik tiek, kiek nugirsdavau per televizorių, ir daugiau nieko.
Mano herojė – neišauklėta, vulgari. Apskritai labai blogas žmogus. Buvo scenų, kai širdelė drebėjo, kai reikėjo perlipti save, kai buvo labai nemalonu vaidinti, bet juk niekas čia manęs per prievartą nevarė. O kas dėl etiketės, manau, kad protingi žmonės supras, kad čia – tik vaidyba. Tiesa, iš patirties žinau, kad gali būti visko, todėl esu pasiruošusi bet kam.

Kaip reagavo tėvai į tavo vaidmenį?

Mamai nelengva. Kartais jai baisu žiūrėti į mane seriale, nes vaidinu vulgarią, motinos negerbiančią akiplėšą. Tačiau tėvai mane palaiko ir supranta. Neteigiu, kad esu rami dūšelė. Bet realybėje tikrai nesu tokia bloga ar pikta. Maištavau tik paauglystėje, bet turbūt kaip ir visi.

Pasirinkai ekonomikos studijas, kurios atrodo tokios tolimos nuo dabartinės tavo veiklos. Nesinorėjo ko nors artimesnio muzikai?

Na, ko gero muzika, vaidyba yra laikini dalyki. Negali prognozuoti, kiek jais užsiiminėsiu. Todėl manau, kad ekonomika – puiki specialybė, kuri gyvenime tikrai pravers.

Bet dar neseniai sakei, kad muzika – tavo gyvenimas, be jos neįsivaizduoji savo ateities?

Ir tai yra tiesa! Bet kokiomis sąlygomis sieksiu karjeros šou pasaulyje. Esu pasiryžusi kartais paaukoti ir sveikatą, mokslus, laiką su šeima ar draugais. Bet ne pro šalį ir apsidrausti.

O žvaigždžių liga nesusirgai?

Oi, tikrai ne. Man tas negresia. „Ant savo užpakalio“ sėdžiu nuo keturiolikos, per daug patirties turiu, kad „sužvaigždėčiau“. Puikiai suprantu, kad visa tai laikina. Būti atpažįstamai tikrai malonu, ypač kai gatvėje akį pamerkia simpatiškas berniokas...

Scenoje esi, galima sakyti, nuo vaikystės, bet į populiarumo padanges prasibrovei visai neseniai. Kalbama, kad kelią prasiskynei skandalais...

Viską, kas dabar vyksta mano karjeroje, pavadinčiau natūraliai pribrendusiu sprogimu. Į dainavimą niekada nežiūrėjau pro pirštus. Visuomet žiauriai daug dirbau ir dabar mėgaujuosi darbo vaisiais. O žmonės dainų klausosi tikrai ne dėl skandalų. Net nepavadinčiau to skandalais. Esu įsitikinusi, kad žvaigždėmis tampa tik talentingi žmonės.

Tavo įvaizdis – seksuali katytė. Ar tau pačiai jis patinka?

Nelaikau savęs sekso simboliu ir apie tai net nepagalvojau. O tai, ką dabar kuriu ir darau, – tikrai ne dėl sekso simbolio titulo. Visuomet buvau savimi, niekas per prievartą man įvaizdžio nekūrė ir nebruko. Manau, dabar atėjo metas, kai reikia save parodyti įvairiapusiškiau. Ir čia kalbu ne tik apie erotines fotosesijas. Pastaruoju metu scenoje atsivėriau kaip asmenybė, bet dar parodžiau ne viską, ką sugebu.

Ar erotinės fotosesijos buvo planuotas įvairiapusiškumo atsiskleidimas?

Norėjau parodyti, kad esu nebe vaikas. Tiesa, prieš dvejus metus to nebūčiau dariusi. Iki tol į mus, „Mokinukes“, visi žiūrėdavo kaip į vaikus. Net tapusios „Studentėmis“ to žmonių požiūrio nepakeitėme. O fotosesijos išėjo į naudą – parodžiau, kad mes užaugome.
Antra vertus, man visuomet buvo gražu apnuogintų moterų profesionaliai padarytos nuotraukos. Tam nesunkiai pasiryžau ir aš. Džiaugiuosi rezultatu. O apkalbos yra viena sudedamųjų mano darbo dalių. Nebijau kritikos, blogų ar įžeidžiančių komentarų.

Daugelis moterų, norėdamos turėti dailias kūno linijas, laikosi įvairiausių dietų arba pluša sporto klube. Ko imiesi tu?

Jokiu būdu nebadauju ir nesilaikau jokių dietų. Kai turiu laisvo laiko, nepatingiu padaryti bent 100 atsilenkimų ir 15 minučių sukti lanką.

Ne kartą minėjai, kad tavo grožio paslaptis – miegas ir mityba. Kokia ji?

Džiaugiuosi, kai turiu galimybę pamiegoti bent 10 valandų per parą. Nors ne visada pavyksta, kartais tenka vos dvi valandas nusnūsti. Geras poilsis – labai svarbus kiekvienos merginos grožiui. O maistą stengiuosi derinti. Vengiu riebių patiekalų, geriu kiek įmanoma daugiau skysčių, valgau daugiau šviežių daržovių ir vaisių.

Jaunos merginos dažnai patraukia pas plastikos chirurgus norėdamos patobulinti kūno linijas. Ką apie tai matai? O gal ir pati norėtum ką nors savyje pakeisti?

Neturiu nieko prieš plastines operacijas, nei prieš tas merginas, kurios joms ryžtasi. Jeigu galima tokiu būdu paslėpti minusus – kodėl gi ne. Šiuo metu esu natūralaus kūno šalininkė. Mane puošia genai ir tinkama mityba. Aišku, esu jauna. Kaip tokias mintis ir mano supratimą surikiuos gyvenimas, sunku nuspėti, todėl nenoriu kategoriškai atsakyti į šitą klausimą.

Viename interviu minėjai, kad bijai skristi lėktuvu, dėdžių ir tetų baltais chalatais bei odontologų. Iš kur tokios baimės? Kokių jų dar turi?

O tai buvo labai seniai. Dabar mano vienintelė fobija – aukštis.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus