• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Jaunojo dizainerio prizas 2012“ – ne vien proga išgarsėti

Autorius: Marius Dirgėla
2012-05-23 08:12:00

„Jaunojo dizainerio prizas 2012“ – ne vien proga išgarsėti
Antrą kartą rengiamas „Jaunojo dizainerio prizo 2012“ konkursas vėl išrinks ir paskatins geriausius jaunuosius produkto, grafikos ir mados dizainerius.

„Jaunojo dizainerio prizo 2012“ konkurse kviečiami dalyvauti įvairių dizaino specialybių bakalauro studentai. Nugalėtojai bus renkami trijose kategorijose: produkto/industrinio dizaino, grafinio/komunikacijos dizaino ir mados dizaino. Kiekvienas jų gaus 4000 Lt prizą.

„Šio konkurso tikslas – išskirti ir apdovanoti jaunosios kartos dizainerius, dizaino studentus, jau atskleidusius savo kūrybinį potencialą, bei per konkurenciją skatinti jų tobulėjimą. Kūrybos pristatymas visuomenei, verslininkams, pramonininkams, specialistams gali tapti stipriu postūmiu jaunųjų dizainerių karjerai“, – sako konkursą rengiančio Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro vadovas Marius Urbanavičius.

Kiekvienas dalyvis konkurso rengėjams iki birželio 10 d. gali pateikti tik po vieną darbą. Juos vertins grafikos dizaineriai Lukas Ruškys ir Gediminas Šiaulys, architektas ir dizaineris Gediminas Juška, dizaino vadybos specialistai Ignas Rumbutis („ACME Baltija“ produktų direktorius) ir Dovilė Lodaitė („First Priority“), mados dizaineris Giedrius Paulauskas bei Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro direktorius Marius Urbanavičius.
Vertinant darbus, bus atsižvelgta į jų originalumą, aktualumą, idėjos potencialą tapti realiu produktu ir pristatymo būdą.

Vertinimo komisijos narys, 2012-ųjų metų Lietuvos dizaino prizo „Geras dizainas“ laureatas Gediminas Juška sako: „Dalyvavimas ir pergalės konkursuose nuo pat kūrybinio kelio pradžios labai padeda ne tik įgauti pasitikėjimo savo idėjomis, bet ir patirties, kuri vėliau labai praverčia pristatant savo darbus potencialiems klientams“.

Šiemet jaunųjų dizainerių kūrybą pakviesti ne vien dizaineriai, bet ir dizaino vadybos, produktų vystymo specialistai. „Esame įsitikinę, kad tokių žmonių komisijoje labai reikia vien kokybiškam projektų pritaikomumo realiai gamybai vertinimui. Šie žmonės – ne dizaineriai – gali kitaip, iš šalies pažvelgti į dizaino projektus“ sako Marius Urbanavičius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus