• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Labiausiai nusipelniusi - Aušrinė Marija Povilionienė  3 

Autorius: eli.lt
2010-03-02 11:13:00

Labiausiai nusipelniusi - Aušrinė Marija Povilionienė
TV3
Praėjusį sekmadienį, paskutinįjį žiemos vakarą, iškilmingoje ceremonijoje buvo paskelbtas „Lietuvos metų moteris“ apdovanojimas. 2009 metais Lietuvai labiausiai nusipelniusia tapo Marija Aušrinė Pavilionienė - visiems gerai žinoma politikė, profesorė, habilituota mokslų daktarė bei visuomenės veikėja. Jai šis titulas buvo skirtas už aktyvią žmogaus teisių gynimo veiklą.

Pasveikinti naujai išrinktą "Lietuvos metų moterį" buvo pakviestas ypatingas svečias - prezidentas Valdas Adamkus. Aušrinei Marijai Povilionienei jis įteikė bei įsegė juvelyrės U. Blažytės specialiai sukurtą segę su lelijų motyvais.

Į šį titulą pretendavo ne viena garsi Lietuvos moteris. Visiems gerai žinomos visuomenės veikėjos - Sandra Straukaitė bei Renata Mikailionytė – už 10 metų gyvuojantį festivalį „Mados infekcija“ bei Lolita Jablonskienė – už Nacionalinės dailės galerijos koncepcijos įgyvendinimą. Taip pat, viena iš pretendenčių į šį titulą buvo Violeta Urmanavičiūtė-Urmana – už išskirtinius operos meno laimėjimus.

Šios ceremonijos metu daug žymių bei garbių moterų gavo apdovanojimus. Pateikiame sąrašą visų, kurios buvo įvertintos internautų bei komisijos narių.

"Metų atradimas" - Ona Kolobovaitė.

"TV metų moteris“ – Inga Jankauskaitė.

"Metų iniciatyva“ - Agnė Zakarevičiūtė.

„Metų kūrėja“ - Asmik Grigorian.

"Metų karjeros“ titulas atiteko Irenai Degutienei.

„Metų pergalė“ - Simona Krupeckaitė.

"Metų nematomas darbas“ šiuo titulu džiaugėsi Ona Gustienė.

Specialųjį apdovanojimą "Už gyvenimo nuopelnus“ gavo Liudvika Laima Griciūtė - už pasišventimą vėžio studijoms.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Amžius
2010-05-10 23:02:52
Juk Jums jau 63 metai. Ar ne laikas sustoti , apsidairyti ir pailsėti. Juk jau ženkliai pavargote bekovodama.
man šlykštu
2010-05-10 22:49:08
Ponia A.M.Povilioniene, jeigu neskaitėte komentaruose apie tai, ką palieka viešbučių kambariuose jūsų ginami gėjai, tai būtų šaunu ,kad pasieškotumėte ir paskaitytumėte. Bet kadangi neturite tam laiko (užsiimate žmogaus teisių gynimu), aš galiu pacituoti ką parašė viena viešbučio darbuotoja . - "...jie palieka šūdinas paklodes".Internetą skaito ne tik suaugę žmonės. Ar apie vaikų reakciją , jiems perskaičius tokius komentarus Jūs, kaip žmogaus teisių gynėja, susimastėte? Abejoju, nes trijų ketvirtadalių lietuvių Jūs gailitės, tik savo protu nesuvokiu kodėl? Šiuo atveju man daugiau gaila Jūsų ir kyla įvairių minčių...Pagarbiai, jums nepritarianti lietuvė.
piliete
2010-03-03 19:27:15
Dziaugiuosi, kad pagaliau ivertinta si nuostabi moteris! nepraraskite drasos ir astraus proto. dar karta sveikinimai Ausrine.