• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Lietuvos talentų“ pusfinalyje – dešimt karingai nusiteikusių dalyvių!
Autorius: TV3
2009-11-11 12:05:00

TV3 nuotr.
Jau šį sekmadienį, lapkričio 15 dieną, 19.30 val. dešimt pirmųjų į „Lietuvos talentų“ pusfinalį patekusių dalyvių nersis iš kailio norėdami įtikti ne tik teisėjams, bet ir žiūrovams, nuo kurių palaikymo ir balsų priklausys, kas paklius į taip trokštamą finalą. Per tiesioginę transliaciją TV3 žiūrovai galės išsirinkti tuos, kurių talentai jiems labiausiai patiks.

„Primename, kad nuo šiol projekto dalyvių sėkmė – jų gerbėjų rankose. Tiesioginių pusfinalių metu „Lietuvos talentų“ žiūrovai balsuodami telefono skambučiais ir trumposiomis žinutėmis kiekvieną sekmadienį į finalą išrinks po vieną dalyvį. Dar vieną iš dviejų, gavusių daugiausia žiūrovų palaikymo, pasirinks projekto teisėjai“, – „Lietuvos talentų“ šou taisykles primena projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Jau šį sekmadienio vakarą pirmieji 10 dalyvių pusfinalių scenoje dainomis, šokiais ir kitais pasirodymais varžysis dėl galimybės patekti į kitą etapą.

Devyniolikmetė Berta Timinskaitė iš Radviliškio, sulaukusi ne tik Adolfo Večerkio ašarų, bet ir bilieto į pusfinalį džiaugiasi galimybe pasirodyti.

„Aš ateinu pasirodyti, bet jei pavyks laimėti, būsiu labai laiminga“, – šypsosi Berta.

Vaida Aleksaitė ir Ramūnas Sadauskas – du studentai marijampoliečiai, susipažinę mokyklos suole ir visuomet išsiskyrę iš bendraamžių meile muzikai.

„Ramūnas per pertraukas ieškodavo atokesnės palangės ir įlindęs ten bandydavo burna išgauti įvairius garsus. Pradedant trimito imitavimu ir baigiant smuiko garsais“, – juokiasi Vaida.

Supratusi, kad Ramūnas – vaikščiojantis orkestras, mergina pasiūlė sukurti duetą.

Justina Vaikulytė iš Utenos taip pat pristatys savo ryškiausią talentą – balsą. Grupė „Invisible soul“ demonstruos breiko šokio judesius. Septynmetė Vaiva Kirdaitė šoks, o už ją užkulisiuose jaudinsis mama.

„Visą laiką bijau, kad tik nesuklystų, bet Vaivai tai nė motais“, – šypsosi jaunos „Lietuvos talentų“ dalyvės mama.

Monika Kvedaravičiūtė iš Vilniaus bus tiesioginė Vaivos konkurentė, nes ir ji populiariausios laidos žiūrovus taip pat bandys sužavėti šokiu. Šiauliečiui Martynui Levickiui, atrodo, jau pavyko patekti į geidžiamiausių sąrašą. Po pirmojo pasirodymo „Lietuvos talentuose“ jį jau kviečia koncertuoti prieš pasaulinių žvaigždžių pasirodymus.

„Noriu išpopuliarinti savo instrumentą, noriu, kad visi žinotų, jog akordeonu galima groti pačią įvairiausią muziką. Esu vertas būti šioje scenoje ir džiaugiuosi, kad mane palaiko ne tik draugai“, – apie projektą „Lietuvos talentai“ kalba Londone studijuojantis akordeonistas Martynas Levickis.

Keturi broliai Kundrotai iš Alytaus dėl savo talento yra dėkingi tėvui. Šuoliai ant stiklų, smūgiai peiliais į krūtinę, pavojingi pasirodymai vyksta šeimos galvos raginimų dėka.

„Man sunku įsivaizduoti, kokius triukus šie jaunuoliai išdarinės pusfinalyje, bet labai smagu, nors, prisipažinsiu, – pusę pasirodymo buvau užsidengusi akis“, – sako „Lietuvos talentų“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė.

Kretingiškės Ingos Potrienės talentas išsiskirs iš kitų pasirodymų ne tik tuo, kad moteris scenoje atrodys kaip valkata.
„Kas čia valkatą įleido“, – šnabždėjosi „Lietuvos talentų“ atrankų dalyviai, šnairuodami į  apšiurusiais drabužiais apsirengusią, paakyje mėlynę užsimaskavusią Ingą.

„Esu mokytoja, bet laisvalaikiu mėgstu linksminti susirinkusius žmones. Ypač dabar, kai visi vaikšto panarinę nosis“, – skambiai kvatoja kretingiškė. Ingos talentu per pirmąjį pasirodymą buvo sužavėta ne tik publika, jai gerų žodžių negailėjo ir aktorius, Lietuvos nacionalinio dramos teatro vadovas, režisierius ir „Lietuvos talentų“ teisėjas Adolfas Večerskis. Priminęs, jog jis pats kilęs iš Žemaitijos, teisėjas džiaugėsi parodijų meistrės iškalba.

Ką Inga parodijuos šį sekmadienį, TV3 žiūrovai sužinos jau visai netrukus.

Palangiškis Balys Kulikauskas – daugelio dainorėlių konkursų laureatas. Vaikinas progą dalyvauti pusfinalyje gavo tik per specialią atranką. Tikindamas, jog pasirodys visu gražumu, Balys pavergė teisėjus.

„Reikia stipriai ruoštis, bet neabejoju, kad aš sugebėsiu nustebinti“, – savo jėgomis tiki pirmojo pusfinalio dalyvis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus