• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Milijonierius Aronas Perezas: „Mano metinės pajamos buvo didesnės nei visos mokyklos biudžetas“

Autorius: Eli.lt
2016-03-02 11:00:00

Milijonierius Aronas Perezas: „Mano metinės pajamos buvo didesnės nei visos mokyklos biudžetas“
Apie turtuolio Arono Perezo milijonus girdėjo daugelis, tačiau tik retas žino, kaip 27-erių metų vaikinas juos užsidirbo bei kokį kelią turėjo nueiti tam, kad šiandien galėtų save vadinti sėkmingu vyru.  

LNK laidoje „Bus visko“ Aronas prisipažino, kad kilo iš neturtingos šeimos, o vaikystę praleido namelyje ant ratų. Kol tėvas sėdėjo kalėjime, mama dirbo grožio salone ir augino sūnų viena. Šiandien Aronas įsitikinęs, kad skurdi vaikystė paskatino jį svajoti ir išmokė siekti tikslų. Pirmuosius milijonus sumanus vaikinas užsidirbo dar būdamas paaugliu. Nuo vaikystės labai domėjosi informacinėmis technologijomis, programavimu. Kartą sumąstė, kaip pagerinti socialinių tinklų kokybę ir tai buvo jo kelio į sėkmę pradžia.

„Mokykloje man sekėsi siaubingai, aš ją vos baigiau, tačiau tai buvo ne todėl, kad esu kvailas. Tuo metu buvau per daug susikoncentravęs į savo verslą, mano metinės pajamos buvo didesnės nei visos mokyklos biudžetas“, - prisiminė Aronas.

Baigęs mokyklą Aronas išvyko į Los Andželą studijuoti savo mėgstamą specialybę, kur universitetą baigė su daugybe pagyrimų. Šiandien Aronas skaito paskaitas daugiatūkstantinėms auditorijoms apie IT bei marketingines strategijas daktarams, plastikos chirurgams bei odontologams. Tačiau socialiniai tinklai iš vyro gyvenimo nepasitraukė. Pasirodo būtent jie atvedė Aroną į Lietuvą.

„Viskas prasidėjo prieš tris metus, kuomet susipažinau su lietuve pažinčių svetainėje skirtoje vienišiems milijonieriams bei merginoms trokštančioms tapti jų gyvenimo dalimi. Tuomet kilo mintis, kad aš galėčiau sukurti tokį puslapį, tik dar geresnį. Ir man pavyko! Prieš porą mėnesių jį pardaviau už kiek daugiau nei 400 000 dolerių, tai beveik pusė milijono dolerių“,- atviravo jaunas vyras. Kas buvo toji mergina Aronas nenorėjo atskleisti, tačiau sako, kad lietuvių tokiuose puslapiuose labai daug. Vien jo parduotoje svetainėje buvo prisiregistravę 10 tūkstančių merginų iš Lietuvos. Šiandien naują pažinčių svetainę merginoms ieškančioms prabangaus gyvenimo www.destinationgirls.com sukūręs turtuolis prisipažįsta, kad mūsų kraštietės labai populiarios tarp amerikiečių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus