• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Putlutės dar kartą pademonstravo savo grožį  18 

Autorius: Eli.lt
2009-10-13 17:04:00

Žurnalas „Glamour“ toliau tęsia kovą už naujus grožio standartus. Keith Dillon, Ashley Graham,  Amy Lemons, Lizzie Miller, Crystal Renn, Jenny Rank, Anansa Sims – tai moterys, kurios išdrįso apsinuoginti ir pademonstruoti savo "netobulo" kūno grožį.

Pripažinkime, jų kūno formos nei iš tolo neprilygsta šiuo metu vyraujantiems grožio standartams. Tačiau jų figūros – tai daugelio šiuolaikinių moterų atspindžiai. Jos nėra idealios. Atsikišęs pilvukas, platūs klubai, stambesni pečiai – tai tarsi turėtų būti grožio trūkumai. Bet argi jos negražios ir neseksualios?
 

Visos šios moterys tarsi atlieka svarbią misiją. Jos padeda žurnalui „Glamour“ tęsti rašinių ciklą apie putlesnės moters kūno grožį. Ar dar pamenate nuo ko viskas prasidėjo? Ogi nuo to, kai žurnalas išspausdino 20-metės amerikietės Lizzie Miller nuotrauką. 185 cm ūgio mergina svėrė kiek daugiau nei 80 kg, ji neturėjo nei įspūdingos krūtinės, nei stangraus pilvuko. Kai nuotrauka buvo išspausdinta, netrukus į redakciją pasipylė skaitytojų laiškai, kuriuose moterys džiaugėsi, jog pagaliau žurnalas atkreipė dėmesį į tokią moterį, kuri yra viena iš daugelio ir neatitinka nusistovėjusių grožio stereotipų. Redakcija nesitikėjo, kad po šios nuotraukos kils toks didžiulis susižavėjimas.

Ar jus džiugina propaguojami nauji grožio standartai?Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kela
2010-09-05 16:08:27
Manau, kad kiekvienas skirtingai suprantame kūno grožį, o tuo labiau su metais jis keičiasi. Tad prieš komentuodami, kad "gelbėjimosi ratai" yra negražu, pamastykite ar po 5-10 metų patys tokių neturėsite, ir ar tikrai tai jau taip negražu. Tuo labiau, jei negražu jums, tai nereiškia, kad negražu visiems. Manau, kad zmonės per daug vertinantys kūno grožį dažnai yra netolerantiški kitokių formų žmonėms. Beje rūpintis savo kūnu daug paprasčiau, kai neturi kitokių įsipareigojimų ar turi gerus genus arba tau dar nėra kokių 30m.
hahaha
2010-01-09 21:42:44
kai zmogus neprisiziurintis tai ir belieka guostis , kad gelbejimo ratai ir ruonio figura yra grazu ...
www
2009-10-27 00:12:52
pats laikas jau uztenka tu anoreksikiu, todel zmones ir yra kompleksuoti ir negali laisvai gyventi, nes bijo kad tesliais neisvadintu kur nors tik pasisukus, jega!!!!!!!! tegyvuoja putlumas!!! svarbu besisypsantis ir skaiscios odos veidas o ne pilkas ir niurus !!!