• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sasha Son(g) pateko į „Eurovizijos" finalą!  1 

2009-05-15 00:00:00

Sasha Son(g) pateko į „Eurovizijos
respublika.lt info.

Lietuviai džiaugiasi – mūsų šalies atstovas „Eurovizijoje“ Sasha Son(g) perkopė pusfinalio barjerą ir pateko į didįjį „Eurovizijos“ finalą. Tai, pasak paties atlikėjo, buvo jo pagrindinis tikslas šiame konkurse.

Sasha Son(g) savo dainą „Love“ konkurso pusfinalyje ketvirtadienio vakarą dainavo anglų kalba, o paskutinį posmą užtraukė rusiškai.

Į „Eurovizijos“ finalą iš antrojo pusfinalio taip pat pateko Azerbaidžanas, Kroatija, Ukraina, Albanija, Moldova, Danija, Estija, konkurso lydere laikoma Norvegija ir Graikija. Devynis finalininkus balsuodami telefonu išrinko televizijos žiūrovai, dešimtąjį – konkurso žiuri.

Iš Maskvos „Olimpiysky“ arenos tiesiogiai visai Europai transliuojamame konkurse Lietuvos atstovas pasirodė po graiko Sakio Rouvaso (Sakis Rouvas) energingo kūrinio „This Is Our Night“. Sashos Son(g) „Love“ išsiskyrė kaip lyriškas, lėtas, romantiškas ir kartu dramatiškas intarpas trankios pop muzikos jūroje.

Didžiulėje Maskvos „Olimpiysky“ arenoje be Sashos Son(g) pasirodė dar viena lietuvė - Airijos atstovų Sinead Mulvey & Black Daisy būgnininkė Asta Milerienė, grupės „Airija“ vokalisto Dariaus Milerio – Noaus žmona. Ji su grupe atliko dainą „Et Cetera“. Deja, į finalą jie nepateko.

Lietuvos kaimynė Latvija Europos taip pat nesužavėjo - staigiais judesiais scenoje ir šmaikščia daina „Probka“ prisistatęs Intars Busulis vyksta namo.

Finale dėl geriausios Europoje dainos susikaus 25 šalių atstovai: keturios didžiosios Europos transliuotojų sąjungos rėmėjos Ispanija, Didžioji Britanija, Vokietija ir Prancūzija; taip pat pirmojo pusfinalio laimėtojos: Turkija, Švedija, Izraelis, Portugalija, Malta, Suomija, Bosnija ir Hercegovina, Rumunija, Armėnija bei Islandija; prie jų prisijungs antrojo pusfinalio laimėtojos, tarp kurių – ir Lietuva.

Šiemet finale konkursantus vertins ne tik žiūrovai, bet ir komisija, kurios balai sudarys 50 procentų balsų.

Visišku konkurso favoritu laikomas Norvegijai atstovaujantis Alexanderis Rybakas su daina „Fairytail“. Jo pergalę prognozuoja ne tik muzikos kritikai, bet ir lažybų bendrovės užsienyje bei Lietuvoje.

Šiemet „Eurovizija“ vyksta 54-ąjį kartą.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kesa
2009-06-17 10:25:24
hi!!! my name is kesa!!!