• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Žvaigždžių duetų“ laimėtojai – Giedrius Leškevičius ir Mia
2009-05-25 00:00:00

LNK info; nuotr.
„Ši pergalė – tai naujas patyrimas ir kažko naujo pradžia. Tai – spyris susieti savo gyvenimą su dainavimu. Bet puikiai suprantu, kad dar reikia daug dirbti“, - braukdamas prakaitą nuo veido susijaudinęs kalbėjo LNK muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“  nugalėtojas, laidos „Abipus sienos“ vedėjas, žurnalistas Giedrius Leškevičius.   

Jis kartu su profesionale dainininke, įspūdingo vokalo savininke Mia laimėjo pirmąją vietą muzikiniame LNK projekte „Žvaigždžių duetai“, kuriame varžėsi poros, sudarytos iš dainavimo entuziastų ir profesionalų. Nors Giedrius muzikuoja nuo pat vaikystės, jis pasirinko žurnalistikos studijas ir šiuo metu yra vienos populiariausių publicistinių laidų Lietuvoje vedėjas.

Dainininkė Mia jau antrą kartą dalyvauja „Žvaigždžių duetuose“.  Praėjusiais metais jai teko pirmajai palikti šou, o dabar ji mėgaujasi pirmosios vietos skoniu.

„Tai – partnerio nuopelnas. Gavau puikų partnerį – derėjo balsai, nesipjovė karmos. Giedrius man tapo kaip brolis“, - kalbėjo Mia, tuo metu, kai Giedrius suspaudęs glėbyje laikė savo žmoną Gitą.

„Jaučiuosi kaip per vestuves. Toks jausmas, kad norisi apkabinti kiekvieną ir pasakyti ačiū. Ačiū pirmiausia LNK, kuri yra mano gimtinė“, - po finalo pridūrė Mia.

Giedriaus Leškevičiaus ir Mios pora per finalą surinko 9647 žiūrovų ir komisijos balsus. Tai lėmė pergalę paskutiniajame šou koncerte, kuriame iš viso varžėsi keturios poros. Pirmoms trims vietoms teko auksiniai, sidabriniai ir bronziniai mikrofonai, inkrustuoti brangakmeniais.

Verslininkas Mundis ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė surinko 8379 žiūrovų balsus ir liko antroje vietoje, trečiąją su 2387 balsais užėmė gruzinė laidų vedėja Šorena ir dainininkas Stano, ketvirtoji vieta su 2280 balsų atiteko žurnalo „Joy“ redaktorei Skaivai Jasevičiūtei ir dainininkui Ruslanui Kirilkinui.

„Džiaugiuosi antrąja vieta. Tai aukšta vieta. Man kaip tik priminėte, kad ne per seniausiai dar keliuose konkursuose esu užėmusi antrąsias vietas, vadinasi, man nesvietiškai  sekasi“, - kalbėjo antrosios vietos laimėtoja, sidabrinio mikrofono savininkė, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

Beje, komisija daugumą savo balų paskyrė būtent šiai porai ir pabrėžė jos profesionalumą. Jeigu ne žiūrovų nuomonė, Rūta ir Mundis būtų laimėję šou. Tačiau didžiajame „Žvaigždžių duetų“ finale viskas buvo atiduota į žiūrovų rankas, komisijos nuomonė rezultatams įtakos neturėjo.

Verslininkas Mundis, paklaustas, ar neketina atnaujinti dainininko karjeros, tik šypsojosi: „Čia viskas priklauso nuo Rūtos. Bet rimtai apie tai šiandien nesame nusiteikę kalbėti“.

Gruzinė Šorena po „Žvaigždžių duetų“ didžiojo finalo neketina išvykti iš Lietuvos, nors jos kontraktas su gruzinų televizija, iš Lietuvos į Gruziją transliavusia laidas, pasibaigė. Kalbama, kad žavioji „Žvaigždžių duetų“ bronzinio mikrofono laimėtoja ketina Lietuvoje pradėti muzikinę karjerą.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus