• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Britney Spears po padidinamuoju stiklu  1 

Autorius: Pagal starpulse.com parengė Gerda Zemenskaitė
2010-02-20 08:00:00

Britney Spears po padidinamuoju stiklu
starpulse.com nuotr.

Iconix Brand Group, rinkodaros kampanija, prieš porą dienų pristatė 2010 metų pavasario savo naująjį firminį ženklą, Candy (ledinuką), kuris kol kas yra išimtinai pasiekiamas internetiniu adresu www.kohls.com. Taip pat daugiau nuotraukų galima matyti šio straipsnio foto galerijoje.

Sukurti firminį kampanijos ženklą, buvo pasirinkta visiems gerai žinoma atlikėja Britney Spears. Šis ženklas „ Britney Spears po padidinamuoju stiklu“. Nuotraukas darė trys geriausi fotografai - Annie Leibovitz, Mark Seliger ir Terry Richardson.


Britney Spears nuomonė

Britney Spears, paklausta apie fotografus bei pačią fotosesiją, teigė, jog Annie, Mark ir Terry yra trys genialiausi fotografai pasaulyje ir ji didžiuojasi galėdama dirbti būtent su jais. Britney sako, jog tai buvo nuostabi fotosesija ir ji tiki, jog ištikimieji jos gerbėjai bus susižavėję šiomis ypatingomis nuotraukomis. Visa tai, kas buvo užfiksuota visų fotografų, pasirodys balandžio mėnesį, žurnale „Seventeen“, taip pat bus pasiekiama candies.com ir kohls.com.


Kaip vaizduojama Britney Spears

Kiekvienas fotografas turi savo unikalų skiriamąjį ženklą. Pavyzdžiui Annie Leibovitzo nuotraukose Britney Spears vaizduojama pramoniniame fone. Terry Richardson fotografavo pop žvaigždę ant balto patiesalo tarp spalvingų detalių. Na, o Markas Seligeris, neatsilikdamas nuo pirmųjų dviejų, sukūrė įmantrias formas, įkūnydamas Britney Spears rožiniame persirenginėjimo kambaryje. Taip pat šiaip foto sesijai buvo naudojamas rožinis Harley – Davidson. Britney Spears pozavo romantiškame žydro dangaus bei žalios žolės fone.


Kampanijos viceprezidento viltys bei lūkesčiai

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Kaip vertinate Britney Spears foto sesiją?
Nuotraukos įspūdingos
160 (43.24 %)
Tokio stiliaus foto sesijos man nepatinka
53 (14.32 %)
Eilinį kartą Britney Spears primena lėlę
157 (42.43 %)Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
[-09
2010-02-20 11:50:51
va kur fotografai, kurie ir is baisos pabaisos padaro grazute mergyte. tad brit gali ir toliau tukti trauktis celiulitu gerti vartoti,v.z baiseti ir baiseti kai reiks ja taip nukoreguos kad nesiskirs nuo paauglystes laiku.