• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Konkursas: Trumpi plaukai - iššūkis naujam gyvenimui (foto)  17 

Autorius: Laura Barzdaitienė
2008-07-21 00:00:00

Manote, ilgi ant pečių vilnijantys plaukai – būtinas gražios moters priedas? Šią tiesą akivaizdžiai paneigia daugybė žvaigždžių, kurios nusikirpusios savo ilgus plaukus tarsi pražydo naujam gyvenimui, atrado savyje dar daugiau žavesio ir šarmo, nei turėjo iki drastiško šukuosenos pakeitimo.

Dėl kokių priežasčių savo ilgus plaukus nusikirpo gražiausios pasaulio moterys?

Legendinis supermodelis Linda Evangelista savo laiku metė iššūkį visam mados pasauliui. Tuo metu ant podiumo besąlygiškai karaliavo ilgaplaukės gražuolės: Claudia Shiffer, Cindy Crawford, Naomi Campbel. Linda Evangelista buvo viena iš jų. Kol kas ji vienintelė iš garsiosios ketveriukės drąsiai eksperimentuoja su plaukų ilgiu tai juos užsiaugindama pusilgius, tai vėl nusikirpdama trumpai.

Aktorė Alyssa Milano savo gerbėjus nustebino 2003-iaisiais. Iki tol buvusi ilgaplaukė brunetė ilgomis garbanomis ji per vieną dieną virto stilinga dama visiškai trumpais plaukais. Ir nors iki tol grožio specialistai teigė, jog tokia trumpa šukuosena moteriai, turinčiai putlius žandukus, netinka, Alyssa drąsiai paneigė šį tabu: gerbėjai pasikeitimą sutiko itin palankiai. Tiesa, dabar žvaigždė ir vėl atsiaugino savo garbanas, o panorusi pokyčių jas tiesiog ištiesina žnyplėmis.

Sharon Stone taip pat puikiai išmano, kaip manipuliuoti savo šukuosena. Vos pasiilgusi romantikos, ji kiek pasiaugina (arba prisiaugina) plaukus, tačiau išraiškingumo, žaismingumo ir stilingumo nuolat ieško trumputėse šukuosenose.

Jaunai žvaigždutei Mandy Moore teisę į trumpų plaukų šukuoseną teko ginti netgi savo oficialaus interneto tinklalapio forume. Vienam gerbėjui nemandagiai pareiškus, kad nusikirpusi plaukus ji atrodo kaip lesbietė ir esą tokios jos nebereikės jokiuose filmuose, Mandy atsakė: „Paprastai tokio pobūdžio žinutės įžeidžia mano jausmus, bet aš nusprendžiau pasitikėti savo pačios sprendimu ir nuomone. Taip, aš plaukus nusikirpau dėl filmo, bet šukuosena man patinka ir tada, kai nedirbu. O jei kai kam ir nepatinka, na ir kas? Priešingai, nei jūs manote, mano šukuosena karjerai visai nekenkia. Ne visi žmonės turi būti smulkmeniškai vienodi, ir visų pirma aš tai įrodžiau savo šukuosena“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eglute
2010-12-05 19:15:08
kam gražu, kam ne, šukuosena turi tikti prie žmogaus veido, nesvarbu ar jie ilgi ar ne, man trumpi plaukai gražu, tik tada, kai jie yra gražiai sutvarkyti ir tinka panelei :P
karina
2010-02-13 13:13:58
man yra grazesni ilgi plaukai.turiu iki peciu uzsiauginus plaukus.noriu dar ilgesniu.bet kas pasakytu kaip juos uzsiauginti?
Kristina
2009-04-17 16:41:54
Ilgai nesiojau ilgus plaukus. Na grazu. Sutinku. Bet visai neseniai juos nusikirpau ir jauciuosi isties puikiai. Galvos nieks nesveria, be to dar ir laiko atsirado, nes ilgiem plaukam tikrai reikia skirti daug demesio....